aziz yıldırım'ın puan kayıplarından sonra açıklamaları ve basın toplantıları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

aziz yıldırım'ın puan kayıplarından sonra açıklamaları ve basın toplantıları

Adam kısacası diyor ki benim 3 hafta sonra Galatasaray macım var beni ırgalamaz o maçı nasıl olursa olsun kazanıcam kazandıracaksınız.

Her sene ağlıyo herif. Neyse o ağladıkça biz şampiyon oluyoruz. Ağla aziz ağla, mahmutun göbeğine yasla kafanı ağla. Islatın birbirinizi göz yaşlarınızla.

şekip midir nedir çıkmış diyo bu adamlar genç potansiyelli hakemlerin önünü kapatıyor. ulan genç hakem çıksa hata yapsa bu seferde diyeceksin bu tecrübesizlere neden büyük takımın maçını veriyorsunuz diye konuşacaksın bu sefer? yada genç hakem daha kolay etkilendiği içn de genç hakem mi istiyor acaba

dedi ki, "bu maçı kaybetmemiz önemli değil biz bu mektubu maçtan önceki hafta gönderdik"

lan dicem merdi kıpti şecaat arz ederken sirkatin söyler ama bu kıptinin merdi de diil ki. adam resmen derbi öncesi federasyona tehdit mektubu göndermiş.

3 hafta içinde en az bir maçta daha puan kaybedecekler. Sonra derbiyi kazanıp yollarına devam edecekler. Bu her sene böyle olmuştur.

Ufak şikecilerin kanalıda aziz acıklama yaparken bebek ağlama videoları koymus.
48532fd11b6a3f3038e151f9020af908.jpg

kadıköy de yer tespit edip bunu etkinliğe dönüştürsünler ,kampanya başlatsınlar "1 milyon fenevliyi ağlamaya bekliyoruz" diye

Yandex ile ilgili 3 milyon arama yapıldı dedi, şimdiye kadar yapılan arama miktarı buysa Fener Robbenin formasını alabilir Munchen storedan

Yabancı hakem getirilecek denilse ilk önce bunlar karşı çıkar.İşlerine gelmez,Ne kadar başarılı oldukları avrupa maçlarında belli oluyor.Yabancı hakem getirilsin bunlar kesin küme düşerler.

Galatasaray, Astana'yı yenerse 1.680.000 $ kasasına girecek. Bu para 560.000.000 FB Yandex aramasına denk geliyor.:asd22:

Ben gazeteci olsam gitmem o basın toplantısına, çünkü söyleyecekleri hep aynı hep önceden belli. Moda oldu bu yaptığı, artık her sene en az bir kere yapıyor şikeci pislik.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Yandex ile ilgili 3 milyon arama yapıldı dedi, şimdiye kadar yapılan arama miktarı buysa Fener Robbenin formasını alabilir Munchen storedan

ayakkabı ve forması diye düzeltelim renktaş. :asd22:

antudan;

[TABLE="width: 298"]

bos.gif

ben mi yanlış duydum yoksa rakam doğru mu? bugüne kadar 1.5 milyon kullanıcı indirmiş ve toplam 3.5 milyon arama yapılmış. 1.5 aylık sürede buna göre kazanılan para 10.500 dolar. çok çok az.

[/TABLE]

Gebermedi gitti gavatar.
Gebersende dünya senin gibi bir adi pislikten temizlense.
Orman cocugu,senin geberdigin gün öksüz doyuracagim.

Ben gazeteci olsam gitmem o basın toplantısına, çünkü söyleyecekleri hep aynı hep önceden belli. Moda oldu bu yaptığı, artık her sene en az bir kere yapıyor şikeci pislik.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Adamlar dinlemek için değil, verdikleri paralar ve hediyeler için gidiyorlar zaten oraya.

bjk kanalında azizbahcenin basın acıklamasındaki bir bölümü almışlar aziz konusuyo sonra bebek aglıyo ulan ne güldüm videoyu bulursam atıcam

Üst Alt