aziz yıldırım'ın rok'u tehdit etmesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

aziz yıldırım'ın rok'u tehdit etmesi

Burada kisa...

RASİM OZAN KUTAHYALI - AZİZ YILDIRIM KAPIŞMASI - YouTube

Burada uzun versiyonu...

Aziz Yıldırım Rasim Ozan'a! “İcip İcip Program Yapıyor“ (21 Ekim 2016) - YouTube

--------------------------------------------------

Kisa versiyonunda artik sizleri sokakda gezdirmem, yakinimizda olunca köpek gibi korkuyor, dedi. Uzun versiyonunda bundan sonra artik peslerine düsecem, demektedir.

Ve yine Feto banka kredisi ile ev ve yali sahibi olan ROK´un mallarina, ayni digerlerine uygulandig gibi , devlet tarafindan el konulmasi gerektigini belirtti.

Basgan yine cok sinirliydi, izlemeye deger. :D

Yani net olarak diyor, geregini yapacam diye. 12. dakikada felan laf ile felanda degil, geregini yapacam diyor. "Bende bir Anne, Baba cocuguyum, ve sinirlerim cok gerilmis vaziyette" derken yine gözlerini patlatti. :hat:

Canli izlemek farkli oluyor, riva, florya derken, bu konusmanin canli heyecaninin kacirmanin üzüntüsünü hala yasiyorum. :(

aziz başgan dün fena dellenmişti yargıtay kararından sonrada bırakmıyacam bunlar yüzünden kalıyorum dedi

ama şu dedigi dogru beyaz futboldakiler içiyorlar bunu zaten bilmeyen yoktu boşunamı kamufle etmek için canlı yayına soguk çay getirmeye basladılar:))

Edit: Şimdi aziz'e destek gibi algılanır falan mazallah hiç uğraşamayacağım.

Aziz-yildirim-1.jpg

Sen delegeleri kendine oy vereceklerden seç, oy vermeyecekleri zaman içerisinde ihraç et sonra demokrasi var sandıkla geldim, sandıkla giderim. Bizim ülke kadar demokrasinin içine sıçıp ağzından düşürmeyen başla ülke yoktur.

Adam demokrasi var diyor daha sonra "Onları sokakta gezdirmem" diye tehdit ediyor. Pek demokratik diktatör kulüp başkanı. ROK ile dediklerinde doğruluk payı var zamanında hoca efendi diye peşinde dolaşan, tetikçiliğini yapan, kumpas davalarının savcısı gibi tvlerde boy gösterenlerin bugün dışarıda dolaşabilmesi, hala konuşabilmesi ve milleti Fetöcü ilan etmesi ayrı rezillik

Bir ülke düşünün kulüp başkanından, muhalefet liderine, kıçı kırık kooperatif başkanına kadar herkes kendi iç dinamiğinde diktatör konumunda adam istemediği sürece indirilemiyor üyelerince.

Çok sempatik bir insan olduğu konusunda hemfikir olduğumuzu düşünüyorum sayın Çakar, yanılmıyorum değil mi ? Başkanımın şu gülüşüne bakın be adeta bir güneş.

Cok sempatik adam, büyük fenomen ve troll aslinda, birakip gitse spor prgramlarin izlenme orani 50% azalir... Eee tabi, bizde "Aziz" Galatasaray´lilar olarak, sevmeyelim de tasa mi dönelim. :asd22:

Sen delegeleri kendine oy vereceklerden seç, oy vermeyecekleri zaman içerisinde ihraç et sonra demokrasi var sandıkla geldim, sandıkla giderim. Bizim ülke kadar demokrasinin içine sıçıp ağzından düşürmeyen başla ülke yoktur.

Adam demokrasi var diyor daha sonra "Onları sokakta gezdirmem" diye tehdit ediyor. Pek demokratik diktatör kulüp başkanı. ROK ile dediklerinde doğruluk payı var zamanında hoca efendi diye peşinde dolaşan, tetikçiliğini yapan, kumpas davalarının savcısı gibi tvlerde boy gösterenlerin bugün dışarıda dolaşabilmesi, hala konuşabilmesi ve milleti Fetöcü ilan etmesi ayrı rezillik

Bir ülke düşünün kulüp başkanından, muhalefet liderine, kıçı kırık kooperatif başkanına kadar herkes kendi iç dinamiğinde diktatör konumunda adam istemediği sürece indirilemiyor üyelerince.

Sparta'da sesi fazla çıkan grubun dediği olurmuş, bu sebeple meclislerinde (veya adı her neyse) gırtlakları patlarcasına bağırırlarmış.

Bu minvalde düşününce epey gelişme kaydetmişiz, demokrasi bayrağını epey ileriye taşımışız bir de bu açıdan düşün bence.

Üst Alt