B Grubu M:1 | İngiltere 1-1 Rusya | M.S | 11 Haziran | TRT 1

Kağan Koç

10 Numara!
kesinlikle katiliyorum..

mac baslamadan demistim burada yine. kane sturridge vardy üclüsünün mutlaka sahada olmasi lazim.

rooney bitmis orta sahalarda geziyor artik. temposu yok gücü yok.

sterling sonradan oyuna girecek oyuncu, bal yapmayan ari görüntüsünde 90 dk izlemek istemiyorum o beyinsizi

rashford daha bebe niye alindi onu bile bilmiyorum

lallana 24. milli macina cikti bugün daha golü yok.
bu sene oynadigi 49 macta 7 gol atmis sadece. inanilmaz düsük rakam. ingiliz milli takiminin sag kanat oyuncusu böyle biri olamaz artik eminim.

en iyi kadrolari bu suan itibariyle:

hart
walker stones dier rose
sturridge milner alli barkley
vardy kane

Boşver renktaş Roy reis böyle devam etsin, bizim için avantaj. Birde şöyle bir eksiği var İngiltere'nin. Çok fazla atletik, acayip atletik. Hatta kalecileri Hart'ın bile top tekniği turnuvadaki çoğu oyuncudan daha iyi. Ama böyle yırtıcı bir oyuncuları yok, takımı sırtlayacak, takımı ileri taşıyacak, lider vasıfları olan. Gerrard ile Lampard ile Terry ile az çok kapanıyordu o fark ama şuan çok genç ve çok atletik bir kadro olduğu için çok büyük sıkıntıları oluyor. Hep ofans yaparak anca gruptan çıkılabilir, devamı olmaz.

Adem Çakar

10 Numara!
Ya adamlar Neville ve Kahn'i yorumcu olarak getiriyor ama analizi yapan adam Stanislawski :asd:

Acaba kimin torpili ile oraya getirdiler onu :D
Bütce kalmadi heralde, adami masada oturtsalar bari. Yillarin TD´sini, dikmisler ayagi, anliz kastiriyorlar.

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Büyük takimlar icerisinde en iyi teknik direktöre sahip takim kesinlikle Belcika. Marc Wilmots 750 bin euro kazaniyor sadece. Komik olan bu. :red:

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Yalniz baktim da Alman kanalinda Oliver Kahn ve Phil Neville yorumculuk yapiyor mac sonrasi.

TRT'de iste Giray Bulak. Dünya starlari ile yarisiyor TRT resmen, yurdumuzun ender futbol adamlarindan Giray Bulak bize o yillarin tecrübesi ile futbolun püf noktalarini aktariyor.
trt'nin bu aksamki spikerini begendim. bilgili bir arkadasti ve isim telaffuzlari da cok kötü degildi. lakin trtden her anlamda iyi bir yayin beklemek hayalcilik olurdu. ses sorunu olmasin spiker dandik olmasin yeter diyorum. :DD

Kemal Bulur

Gakkoş
10 Numara!
İngiltere kac kere düştü ofsayta çok geldi bana

Hakan Sarı

#10 Sneijder
Teknik Ekip
rusya biz bitti demeden bitmez taktigini calmis

Son düzenleme:

Yusuf Ciftci

Şef Gümüş Kıvrım
Neustadter umarim gelmez, bir defansif orta saha oyuncusu bu kadar ruhsuz mu oynar... ayni robot gibi, bir tane iyi olan tarafini gormedim... ne oyunu kurabildi, ne agresif oynadi, ne topla ileri cikti, yaptigi tek sey iki stoper'in onunde durmak ve top gezdirmek.

Ozan Tokgöz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Resmen arkadas kurbani oldum yav zararimi karsilamayi dusunuyorsundur umarim :asd22:
Düşünmüyorum. Büyük yıkım oldu bana :D İsviçre, Galler, Ponte, Londrina, Brasil HX'ları çatır çatır geldi. İngilizlerin bu yaptığının affı yok. Evlerine dönsün haysiyetsizler. Güneşin battığı tarator olsunlar. Neyse dur sakinleşeyim de tekrar düşünürüm bu zarar meselesini :D

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
Düşünmüyorum. Büyük yıkım oldu bana :D İsviçre, Galler, Ponte, Londrina, Brasil HX'ları çatır çatır geldi. İngilizlerin bu yaptığının affı yok. Evlerine dönsün haysiyetsizler. Güneşin battığı tarator olsunlar. Neyse dur sakinleşeyim de tekrar düşünürüm bu zarar meselesini :D
Kalan maclar tutar insalahta yikim buyuk olmaz, domino gibi gitti baba baba kuponlar, hemen ruslarin ucagini vurdugumuz videoyu actim biraz sakinlestim. :D

Bu turnuva bitmeden en az 1 kere yuzumuz gulecek inaniyorum ben.

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Çıkarılan kadro bariz yanlış İngiltere'nin. Oyunu yönlendirecek adam yok takımda.

Lallana ve Sterling zaten çöp.

Emre Arslan

Cezalı
Bir İngiliz taraftarın metroda raylara düşmesi sonrasında metro kapatıldı.

Onur Adıbelli

Aslan Üye
kötü futbolcu diyen yoktur eminim ama piyasanin icine edilmesinden sonra bu rakamlara sasirmamak lazim.

para ingiltere'de kalsin ama nasil kalirsa kalsin zihniyeti hakim.

uzun süreli maratonlarda bal yapmayan ari gibidir sterling. ligde 10 golü zor bulur, final paslari cok iyi degildir

mesela belcika'daki de bruyne her an gol atabilecek bir oyuncu. sakatlanmasa bu sene estirecekti. bundesliga'da onun yaptigi etkiyi sterling hicbir yerde yapamaz
Bruyne sakatlıktan iyi döndü gene.

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Kevin De Bruyne Dünyanın en iyi 10 oyuncusundan biri, 2 yıla bu formunu sürdürürse daha da iyi olacak.

Adamın her özelliği iyi.

Volkan Kara

Şef Gümüş Kıvrım
Bir video vardi adeta Street Fight :D

Uppercut , krose , tekme , ucan tekme hersey vardi

Üst Alt