BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 2-3 Kasımpaşa | MS | Kasımpaşa Süper Lig'de - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 2-3 Kasımpaşa | MS | Kasımpaşa Süper Lig'de

Cevap: BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 2-3 Kasımpaşa | Uzatmalar | TRT 1 | 27

Bitti. Kasimpasa süper lige yükseldi.

Yazik oldu Adana'ya.

Cevap: BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 2-3 Kasımpaşa | Uzatmalar | TRT 1 | 27

10 sanıye vardı fırat ananı.

Cevap: BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 2-3 Kasımpaşa | MS | Kasımpaşa Süper L

Tüh be Adanayı görmek istiyordum SüperLigde. Geldi yine Kasımpaşa

Cevap: BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 2-3 Kasımpaşa | MS | Kasımpaşa Süper L

10 saniye vardı.

Ulan Fırat.

Her yaptığınız iş faul.

Adana çıksın istiyordum ama tamamen ballarıyla uzatmaya taşıdılar. Koca bir sıfır bu takım.

Hahahahahah o nasıl bir görüntüdür lan. :D :D

Bu Kasımpaşa sittin sene çıkamazdıda işte dua etsin desteğine .

Lan bu Kasımpaşa kadar şanslı bir takım görmedim Playoff'larda..

Üst Alt