Baba Oluyorum - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baba Oluyorum

sn barlas bugun gün içersinde baba olucagını lanse etmiş biciminde yorumladım ben

292687.jpg

Komik çocuk seni. :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Cevap: Baba Oluyorum

yav bu tebrik işinide anlamıyorum yahu baba olmak zor değilki önemli olan onu düzgün yetiştirmek şimdiden hayırlı bir evlat olmasını dilerim reis ağaç yaşken eğilir sorumlulukların artıyor :asd:

Tebrikler reis bende 1 hafta önce baba adayıydım 6 haftalıktı sonra adaylıktan cekilmek zorunda kaldım hala psikolojik sorunlar yasıyorum kötü bi durum ama zorunlu bi karardı:eek:

Ama söyle bir fantezim var heycanlıyım Erzincanlıyım oglum olursa adını erzin ikinci adını can koyucam:tiphat:

yav bu tebrik işinide anlamıyorum yahu baba olmak zor değilki önemli olan onu düzgün yetiştirmek şimdiden hayırlı bir evlat olmasını dilerim reis ağaç yaşken eğilir sorumlulukların artıyor :asd:

Adam mutluluğunu paylaştı bizde ortak olduk. konu bundan ibaret. Önemli olan tebrik etmek değil sevincine ortak olmak.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Sağlıklı , analı babalı büyür inşallah.. Vatana hayırlı bir evlat ve Fanatik bir Galatasaray"lı olması dileğiyle..:tiphat:

Allah hayırlı evlat nasip etsin insallah. Analı babalı büyütsün. Bayram gününde alınabilecek en güzel haberlerden biri olsa gerek. :)

Üst Alt