Babel ve Belhanda Ayrılıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Babel ve Belhanda Ayrılıyor!

12159352-728xauto.jpg

Terim, Babel ve Belhanda'yı yeni sezonda takımda görmek istemiyor. Yönetim oyuncuların menajeri ile görüşmelere başladı. İdareciler bu ayrılıkların gerçekleşmesi için menajerlere gereken kolaylığı sağlayacak. Takımda tutulması beklenen Diagne konusunda ise gelen üst seviyedeki teklifler masaya yatırılacak.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yeni sezonda takımda görmek istemediği iki ismi belirlerdi. Bu isimler Belhanda ve Babel… Sarı-kırmızılı yönetim, iki oyuncunun menajeri ile görüşmelere başladı. İdareciler bu ayrılıkların gerçekleşmesi için menajerlere gereken kolaylığı sağlayacak.

DIAGNE İÇİN SADECE CİDDİ TEKLİFLER

Tatilde olan Belhanda ile bazı Arap kulüpleri ilgileniyor. Babel için kulübe gelen resmi bir teklif yok. Belhanda yeni sezonda yıllık 3 milyon 350 bin Euro garanti ücret alacak. Babel’in ise yıllık garanti ücreti 2.5 milyon Euro... Takımda tutulması beklenen Diagne konusunda ise gelen üst seviyedeki teklifler masaya yatırılacak.​

yalnız şu 3-3,5 yılda giren kazığın haddi hesabı yok.
Sorsan dursun galatasarayı batırdı oluyor. Dursun ve türevlerinin mallığı başarı olmadan paraları yemek şimdiki yönetim ve aysalın yönetimleri ise şampiyon olup o paraları gömmek.

Ülkenin en büyük kanseri herkes yeme üzerine kurulu.

Bir kişi de gelse hem başarı hem doğru strateji uygulasa. Ama ne gerek var şampiyon olunca 1.2 milyar liralık bir bütçe geliyor kulübe normal şartlarda bu kadar parayı bir arada görebilmişler midir.
O yüzden hem genç hem parası olan bir ekip olmalı kulübün 3-5 kuruşuna göz dikmeyecek başarısız olduğunda kendi paramı harcıyorum kime ne çekecek bir başkan olmalı. Ali koç yönetimi ile bizimkinin arasında tek fark şampiyon yapabilecek bir terimlerinin olmaması hocayı eleştiriyorum ama gerek türkiye içindeki taşşağı gerek oyunculara baskısı bir şekilde şampiyon oluyor. Bizim yerimize fenerde olsa biz trabzonspordan farkımız kalmazdı fener de bugün o para havuzu ile avrupanın en değerli kulüplerinden biri olurdu buna eminim.
Şu kulübe bir tane senelik zekatını hibe edecek bir yönetim gelmez mi yahu. Aynı işi uefa kupası zamanında yaptılar komple ayin yapıp kulübün kasasını tüm gelirden mahrum bıraktılar.

Gecen sene diagnenin degerini taraftar olarak dusurduk degiseb bisey yok bizde suc var bi kapayin cenenizi sattiktan sonra konusursunuz.

Üst Alt