Babil | Star TV | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5dada34e18c77322c0b41261

İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in hastalanmasıyla alt üst olur.

Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi başarılı oyuncuların başrollerini paylaştığı, Star'ın merakla beklenen dizisi Babil yakında başlıyor.Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı, Babil dizisi yakında Star'da başlıyor. Merakla beklenen Babil dizisinde Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi başarılı oyuncular başrolleri paylaşıyor.

Babil'in konusu şöyle:

Oğlu büyük bir hastalık geçiren İrfan’ın bir an önce ameliyat ve tedavi için gereken parayı bulması gerekmektedir. Bir ekonomi profesörü olsa da bugüne kadar parayla ilkeli bir ilişki kuran İrfan, çoktan geçtiğini zannettiği hayatın en ağır sınavıyla karşı karşıyadır: Para için ne yaparsın?

Bir GSC atasözü, anlatılmaz yaşanır.

287inciq7739898.png
Ya onu anladım da Hasan Taysi'nin forum üyesi olduğunu bilmeden hangi fotoğrafa baktı da tipe bak dedi...

Internetteki hamlelerine dikkat et lafzı ve adamın verdiği ayarı anladım.

Anlamadığım konu ne idi ve bu adamı tanımıyorken nereden gördü kimdi ki zlatan filan ne alaka?

Ya onu anladım da Hasan Taysi'nin forum üyesi olduğunu bilmeden hangi fotoğrafa baktı da tipe bak dedi...

Internetteki hamlelerine dikkat et lafzı ve adamın verdiği ayarı anladım.

Anlamadığım konu ne idi ve bu adamı tanımıyorken nereden gördü kimdi ki zlatan filan ne alaka?
Melih adamın tweet'ini görüp burada paylaşıyor tipe bak diye herif forumdan çıkıyor ve internetteki hamlelere dair ikonik uyarısını yapıyor.

Üst Alt