Badou Ndiaye Resmen Stoke City'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Badou Ndiaye Resmen Stoke City'de

Ndiaye ilk 3 maç hariç vasattı ama fernandosuzluk bizi çok etkiler zor maçlarda belhanda toparlanmazsa sıkıntı büyük olur

Ndiaye yi satıp o bölgeye takviye yapmamak nasıl bir mantıktır ben anlamadım. Sol beki güçlendirirken orta sahanı çökertiyorsun. İlginç gerçekten

premier ligten dusecek takim turkiyenin en buyuk kulubundeki ilk 11 oyuncusunu para verip aliyor

bizim avrupayla bu sartlarda yarismamiz imkansiz

Eh bunu biraz fırsata çevirmek de bizim elimizde aslında. Adamlarda o kadar fazla para var ki adamların 1 transferi ile biz neredeyse takım kuruyoruz.

İskeletinde olsun 3-4 tane tecrübeli kendini kanıtlamış adam. Kalanı 28 yaş altı potansiyelli oyuncularla doldur. Aralarından biri parladıkça sat, yerine yine potansiyelli birisini al. İyi yönetilsek bu durumu fırsata çevirebiliriz.

financal fairplay den bahsediyorlar birde.
önce bi esit sartlara baksinlar avrupadaki ligler icin.
durmadan türk takimlara isliyor bu fairplay olayi nedense.
Fairplay tüm takımlara işliyor, sadece Türk takımlarına değil. Adil olmaması doğru ama hayat zaten adil değil. İngiliz takımı oldukları için kafadan yayın gelirleri, vs vs. çok üzerimizde. Adamlar kazanmadığı paraları harcamıyorlar. Kazandıklarını harcıyorlar.

Biz kazanmadığımızı harcıyoruz. Üstelik gereksiz yere. Şu kadromuzun aynısını en az 10 milyon Euro daha azına benzerini veya aynısını kurabilirdik mesela. Hata bizde. Sorun bizde.

Fairplay tüm takımlara işliyor, sadece Türk takımlarına değil. Adil olmaması doğru ama hayat zaten adil değil. İngiliz takımı oldukları için kafadan yayın gelirleri, vs vs. çok üzerimizde. Adamlar kazanmadığı paraları harcamıyorlar. Kazandıklarını harcıyorlar.

Biz kazanmadığımızı harcıyoruz. Üstelik gereksiz yere. Şu kadromuzun aynısını en az 10 milyon Euro daha azına benzerini veya aynısını kurabilirdik mesela. Hata bizde. Sorun bizde.

tamamda baskanlarin harcadikarina filan ne karisiyorlar, biri kulübe para akatariyorsa kendi bilir.
ona karisacaklarina gitsinler esit sarlar icin fairplay yi getirsinler.
ondan bahsediyorum ve arkadas cok hakli yorumunda bu sartlarla hayatta yarisilmaz avrupadaki takimlarla.
adamlar düsmeye oynuyorlar bizden 20 milyona oyuncu aliyorlar, ise bak.

tamamda baskanlarin harcadikarina filan ne karisiyorlar, biri kulübe para akatariyorsa kendi bilir.
ona karisacaklarina gitsinler esit sarlar icin fairplay yi getirsinler.
ondan bahsediyorum ve arkadas cok hakli yorumunda bu sartlarla hayatta yarisilmaz avrupadaki takimlarla.
adamlar düsmeye oynuyorlar bizden 20 milyona oyuncu aliyorlar, ise bak.

Aslında şöyle. Kulübün başkanı para verirse karışmayacakları tek yol bunun sponsorluk adı altında verilmesi. Fener'de Acıbadem olayında olduğu gibi bir nevi.

Bizde ise öyle bir durum yok. Dursun gibiler kulübe bırak sponsorluğu 1 Euro'sunu hibe etmez. Bu da bir nevi banka yerine başkandan borç almak olduğu için bir nevi giderdir. Buna karışırlar doğal olarak.

Üst Alt