Badou Ndiaye Takımımıza Kazandırılmalıdır - Sayfa 364 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Badou Ndiaye Takımımıza Kazandırılmalıdır

Hangisi?

• Belhanda

Kullanılan: 7 11.9%
  • Feghouli

Kullanılan: 15 25.4%
  • Gomis

Kullanılan: 5 8.5%
  • Badou N'Diaye

Kullanılan: 8 13.6%
  • Fernando

Kullanılan: 16 27.1%
  • Diger

Kullanılan: 8 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    59
Kwadwo Asamoah - Oyuncu profili 17/18 | Transfermarkt

herifin piyasa değeri transfermarkete göre 11 milyon euro belirlenmiş. hadi net rakam değil diyelim . ama en azından 3 milyon ver. dünya yatırım yaptık sol bek almadık diye tudor fantezilere girişti takımı da kendini de mahvetti. asamoah sene başı olsaydı eminim çift bek oynatmak zorunda kalırdı
Biz 4.5 e anlaşmıştık sanmıyorum o paralar verilsin free adama
Fenerde girmiş galiba

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz 4.5 e anlaşmıştık sanmıyorum o paralar verilsin free adama
Fenerde girmiş galiba

haberde 1.5 milyon euroyu gözden çıkarmışız deniyor şaka gibi.
fener ya cidden ilgileniyor ya da pazarlığı yükseltip ucuza kapatmamızı engellemek ya da vazgeçirmek derdinde. her halukarda darbe vurur bize . cidden ilgileniyorsa asamoah defterini kapatma ihtimalimiz var.

haberde 1.5 milyon euroyu gözden çıkarmışız deniyor şaka gibi.
fener ya cidden ilgileniyor ya da pazarlığı yükseltip ucuza kapatmamızı engellemek ya da vazgeçirmek derdinde. her halukarda darbe vurur bize . cidden ilgileniyorsa asamoah defterini kapatma ihtimalimiz var.
Bence biz işi bitirdik gibi

Arda kadar tas düssün basiniza.

Sanki basimizdaki deli antrenörü takimda tuttuklari yetmiyormus gibi bir de o Arda manyagini getirmeye calisiyorlar pes yani.

Devre arasında kadrosunu iki takviye ile güçlendirmek isteyen sarı kırmızılı ekip sol bek ve sol açık için dört isim ile temas halinde.

Sol bekte Linnes ve Lato’nun performansını yetersiz bulan yönetim Asamoah veya Filipe Luis’den birini transfer etmek istiyor.

Sol açık için adaylar ise Arda ile sene başında gündeme gelen Konoplyanka.

TUDOR DA TOPUN AĞZINDA

Yönetim Tudor ile devam dese de bu sadece 3 maçlık bir son kredi şeklinde. Herhangi bir oyan kaybında Tudor ile devre arasında yolların ayrılması gündemde.

Adaylar ise Terim, Blanc ve Luis Enrique. Terim bu isimler arasında taraftar arasında en çok dile getirilen isim konusunda olsa da yönetim içinde en az istenen isim. Yönetim Blanc ve Enrique isimlerini sırası ile teknik direktör olarak görmek istiyor.

Hürriyet

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

aman enrique falan girmeyin o işlere..

bize barcelona real madrid yöneten adam değil sevilla , porto kıvamında takımları yönetip başarılı olan adam lazım

denayer-311.jpg

Galatasaray'da Belçikalı savunma oyuncusu Denayer'in performansı tartışılırken, transfer konusunda flaş gelişmeler yaşandı. Deneyimli oyuncuya Anderlecht talip oldu.

Galatasaray’daki performansıyla hayal kırıklığı yaratan Denayer’e, ülkesinden talip çıktığı ileri sürüldü.

Bonservisi Manchester City’de bulunan ve Cim Bom’da kiralık olarak oynayan Belçikalı savunmacıyı, Anderlecht’in devre arasında kadrosuna katmak istediği iddia ediliyor.

Galatasaray’ın, Man.City ile bir mutakabat sağlanması halinde, Denayer’in gitmesine izin vereceği de gelen haberler arasında.

Fanatik

Üst Alt