Bafétimbi Gomis İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bafétimbi Gomis İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 yilda 10 milyon euro birde imza parasimi:D bu herif bizdemi oynarmi diye düşünür insan. bu parayi verenin yüzüne işesinler. birde mali yapi derler. git sag sol uç eleman al.forvete mevlütü getir daha iyi.

bu yabancı sınırı artmadan ve burak yılmaz takımdayken falcao bile olsa yabancı forvet almayın , çift forvet oynamak zorunda kalırız gelen adam da zaten bir süre sonra kanser olur paralar boşa gider

Lyon'da zaten 3,5 milyon euro aliyordu Newcastle senelik 6 milyon euro verdi adama daha 28 yasinda kontrati bitmis bonservis yok sizin neyin kafasini yasiyorsunuz.

Gomis 149 Maç 67 Gol 13 Asist son 3 sezonu.

Burak 126 Maç 85 gol 27 asist

Gomis olur da 4. , 5. alternatifimiz olsun.Sonuçta fırsat transferi de değil. O biçim para kaldıracak.

Torres-Eto'o isimlerini karşılayamayız zaten.Chelsea 20m€ istiyormuş Torres'e.

Benim aslında aklımdan Soldado geçiyor.Tottenham santrafor bakıyormuş.Adebayor kalır Soldado gider.Tamam Torres'e yaklaşır maliyeti ama yıllık Torres kadar almaz.

Doumbia gene de 1. sıradaki isim olmalı.

Salzburg'tan Alan da düşünülebilir.

Hocam %90 mantıklı yazmışsın da, Tottenham bir önceki sene Soldado'ya 30 milyon euro bonservis bedeli döktü. Bu sene satmak istese 20milyon'dan aşağı bir rakama satmaz ki, bizim de o kadar transfer bütçemiz olmadığı açıklandı. Daha önce de forumda bu yaz bonservissiz transferlere yöneleceğimi belirtmiştim.

Gomis'e ben olumlu bakıyorum. Bence çok faydalı olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt