Bafetimbi Gomis: "İnşallah daha iyi olacağız ve birlikte birçok kupa kazanacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bafetimbi Gomis: "İnşallah daha iyi olacağız ve birlikte birçok kupa kazanacağız"

1643729720315.png

Gomis: "Galatasaray benim ailem. İstanbul'a geldiğim için çok mutluyum. Galatasaray'a geri döndüğüm için çok mutluyum. Taraftarlardan çok mesaj aldım. Teşekkür ediyorum. Umarım bu hikayeyi güzel bitiririz." (GS TV) 🔗

Bafetimbi Gomis: "İnşallah daha iyi olacağız ve birlikte birçok kupa kazanacağız."

Soru: "10 gol atabilecek misin?"

Gomis: "Tek tek gideceğim. Öncelikle maçları kazanmamız önemli. Galatasaray'a geri döndüğüm için çok mutluyum. Öncelikli hedefimin Galatasaray'ın 6 aylık süreçte başarıya ulaşması."

Şu gittiği günün formunda olsun hiçbirşey istemiyorum başka ondan. Fiyatı şuyu buyu da o formda olursa helali hoş olsun.

Hep o tostos Dursun yüzünden geldi bunlar basimiza. Ne güzel tas gibi forvetimiz vardi 4 sene önce, Dursun'un adama verdigi o sözler bize rahat bi 50 Milyon €'ya patladi Gomis'in ayriligindan sonra.

Üst Alt