bahattin demirbilek - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Özgür Savaş Özüdoğru: Bahattin benim yakın arkadaşım.Başkanlık konusunu konuştuk.Şu an olacak seçime katılmayacak ama ilerde olacak seçimler için planı varmış.

Türk sosyal medya haberciliğinin edindigi son bilgilere göre gecen sene IMFye 800 milyon dollar borç verip DSÖye fakir ulkere ucuz korona aşısı vermesi için fon açmış. Lakin bundan kendisinin haberi var mı, bu mechul

Bu adamın bu kadar zengin olduğuna eminmiyiz? Edta Construction sitesi bile cok acemi şekilde hazırlanmış...

Hakkında hiç bilgi bulamıyorum.

2017 de rüşvet vermiş şirket bir görevliye ve $600 bin ceza ödemişler

$2.5 milyar lafı iş hacmi, ayni şirketin yaptığı para, net gelir değil, kişisel servet hiç değil. Yani business turnover.

Ornek vermek gerekirse

Koç turnover 2018de 40 milyar dolar
Iş bank 12 milyar dolar
Sabancı 14.6 milyar dolar

Net serveri Hakkında bilgi yok.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Bu adamın bu kadar zengin olduğuna eminmiyiz? Edta Construction sitesi bile cok acemi şekilde hazırlanmış...

Hakkında hiç bilgi bulamıyorum.

2017 de rüşvet vermiş şirket bir görevliye ve $600 bin ceza ödemişler

$2.5 milyar lafı iş hacmi, ayni şirketin yaptığı para, net gelir değil, kişisel servet hiç değil. Yani business turnover.

Ornek vermek gerekirse

Koç turnover 2018de 40 milyar dolar
Iş bank 12 milyar dolar
Sabancı 14.6 milyar dolar

Net serveri Hakkında bilgi yok.

Bu milyar dolarlık servet haberi şuradan çıkmış olabilir, haberde Sergei Galitsky'nin servetinin 7 milyar, başka bir haberde de 9 milyar olduğu yazıyor;

1611060719003.png

Bu milyar dolarlık servet haberi şuradan çıkmış olabilir, haberde Sergei Galitsky'nin servetinin 7 milyar, başka bir haberde de 9 milyar olduğu yazıyor;

Ekli dosyayı görüntüle 108957
Aynen, zengin olan ortağı, yani Sergei Galitsky.

Üst Alt