Bahçeli'den İlginç Derbi Yorumu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bahçeli'den İlginç Derbi Yorumu

Yav boş söylemlerinden biri işte, geçiniz.

Konuşmuş olmak için konuşuyor, çok koyu olan tabanı dışında destekleyen de azaldı bu bunağı.

Her sene şampiyona kupasını önceden verelim.

Maç skorları falan da siparişle belli olsun. Golleri ona göre atsınlar maçlarda nasıl fikir?

Bunu diyen bunu da dedi;

ihtiyacı olmadığı halde ‘bugün patlıcan yemedim’ diye kimse ölmüyor. yarın yer ama bunu bir seçim döneminde fakir fukaranın edebiyatı haline dönüştürerek farklı bir noktaya gelmelerini doğru bulmuyorum.

yetmemiş bahçeli sözlerine şu şekilde devam etmiş;

bu domates, patlıcan, soğan meselesi siyasetin yeni figürleri olarak ortaya çıktı. örneğin 15’inci dereceden bir memur ayda ne kadar soğan tüketiyor onu bilen yok. ama herkeste bir soğan edebiyatı var. bunun nasıl üretildiğini, üretilmiş olanların nasıl imha olduğunu veya üretim aşamasında nasıl yok olduğunu, bunun karşılığında devletten ne gibi taleplerde bulunduklarını bunu iddia eden bütün siyasiler bilmektedir. o bakımdan türkiye’nin ekonomik verilerini domates, soğan, patlıcanla siyaset türlüsüne dönüştürmenin bir manası yok.

Reis muhtemelen fenerin sezon sonu puanını hesaplayıp 40 yapar demiş olabilir bu karın ağrısı burdan geliyordur

223263_208885525808454_7004988_n.jpg

Üst Alt