GSC Haber - Bakambu'nun Satış Bedeli Açıklandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Bakambu'nun Satış Bedeli Açıklandı

şimdi bizim muhabeirlerin ikiyüzlü halinedde değinelim. Yönetimide okumazlar ama uyaralım.

Bakambu 5+5 (7 M diyelim hadi her şey gerçekleşmez ) satınca Ouuuv voouuuvv haberleri dizildi

Demek 5 M WOW çakılacak para.

Hurmaya Levent Mercan için 2 -3 M da büyük kazık olduğunu belirtmeliler/anlamalılar. zira "knka 2+kazımcana biter diye düşünüyorum" manavlığı yapıyorlardı dün...

Biz alırken bonservis verdik mi bakambu için. Ne kadar kar etmiş oldu şimdi kulüp
Yapılan açıklamada; "Profesyonel futbolcu Cédric Bakambu ve kulübü Al-Nasr SC Limited ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Futbolcunun eski kulübüne net 700.000 Euro tutarında Transfer ücreti ödenecektir. Futbolcu ile 2023-2024 sezonundan başlayarak 2 sezon için sözleşme imzalanmıştır. Buna göre, her bir sezon için futbolcuya net 1.500.000 EUR sezonluk ücret ödenecektir. " denildi.

En az 4.3 milyon net kâr. Devre arası işe yarayacak oyuncunun bu kadarcık bir bedeli olsun. Başka nereden bulacaklar? Bayern’e o golü atmış adama, bu kadar ihtiyaçları varken, bir İspanyol takımı için 5 milyon çok para değil.

Real Betis Başkanı Angel Haro: "Bu nasıl oluyor biliyorsunuz. Satan olabildiğince yüksek fiyata sattığını söylemeye çalışıyor, alan ise tam tersini. Bakambu'nun transferinde söyleyebileceğimiz şey ise maaşın bonservis ücretine dahil olduğu. Eğer 5 milyon euroluk bonus kısmı yerine getirildiği takdirde de kulüp tarihinde benzeri görülmemiş olaylar olacaktır. Yani umarım bunlar olur da 5 milyon euro bonus öderiz." (Muchodeporte)

20240207_144011.jpg

bakambunun alacagi yarim sezon icin 750 k desek KAP aciklamasindan yola cikarak yine 4 milyon üstü bonservis odemis olmuyorlar mi? bence cok iyi

Eğer 5 milyon euroluk bonus kısmı yerine getirildiği takdirde de kulüp tarihinde benzeri görülmemiş olaylar olacaktır. Yani umarım bunlar olur da 5 milyon euro bonus öderiz

su kismi pek anlamadim. ne demek istiyor burda acaba

bakambunun alacagi yarim sezon icin 750 k desek KAP aciklamasindan yola cikarak yine 4 milyon üstü bonservis odemis olmuyorlar mi? bence cok iyi

Eğer 5 milyon euroluk bonus kısmı yerine getirildiği takdirde de kulüp tarihinde benzeri görülmemiş olaylar olacaktır. Yani umarım bunlar olur da 5 milyon euro bonus öderiz

Muhtemelen Ballon dor alırsa, CL kupası alınırsa gibi uçuk maddeler vardır. Ondan bahsediyor.

Şampiyon olursak diyordur büyük ihtimal

Üst Alt