Baklava mı Künefe mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baklava mı Künefe mi?

Iyi ki varsin.

Cok ciddiyim.

Sensiz son 10-20 senenin tadi oldu ama olmadi da diyebilirim. Eglendik cok gulduk ama tam manasiyla soyle kundeli enseli bi guresemedik sizle malum kaninizi emen o
vampivin yuzunden. Her kulvarda ustun olmamiza ragmen bir tek sampiyonlukta bizim onumuzdeydiniz sagolsun vampiv kendi kafasindaki cumhuriyetin tahtinda keyif surup size de arada bir kemik attigi o karanlik donemde sampiyonluk sayisinda da sizin onunuze gectik.

Ama simdi yepyeni muhtesem bir sayfa acdiniz. Ne yalan soyleyim hem imrenerek hemde gercekten sevinerek izledim Ali Koc'un taraftarla kenetlendigi o anlari. Dedim ki iste simdi Fenerbahce is back. Artik son 20 sene maymuna cevirdigimiz ve bizi hem eglendiren, hemde gulduren ezeli rakibimiz sahlandi.

Artik simdi hem gulup dalgamizi gececegiz ama en azindan maymunluk yapmayacaksiniz. Rakip olacaksiniz.

Ali Koc Fenerbahce'yi sahlandiracak. Buna gonulden inaniyorum ve ongoruyorum.

welcome back to life benim sariyi kirleten lacivert bro'larim.

Ali koc kısa vadede belki başarılı olacak. (Azizden sonra bende başkan olsam benim yönetimimde de olurdu.) ama süreklilik gelmeyecek. Bir dönem yapıp bırakacak koltugu. Ondan sonra bizim dursun gibi iş bilmezlere düşerse fener birdaha toparlanmamak üzere ters gelir.
Fener neden Komik durumlara düşüyordu?
Stresli zamanlarda dimi?
Bu stresin kaynağı kimdi? Tabi ki aziz yıldırım. T. Ekip ve futbolcular üzerine bu kadar baskı kurarsan aklına gelmeyecek senaryolar yaşar, Gülünecek hale gelirsin.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aziz bizim 2000 yilindaki doymuslugumuzu nefreti ile son vermis adamdir. Ama artik eski tadi tuzu kalmamisti bize attigi laflarida kimse sallamiyordu.

Stadda kupa vermezdim, muhabbetine bile bir tarafimizla gulduk.. bu degisim en cok bize yarayacaktir buna eminim..

Erken konuşmayın gelen gideni aratmasında aziz in lobisi vardı bayağı tff de mhk ve pfdk da siyasilerlede arası iyidi

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence de iyiki var.

Hani ünlü tezahurat var ya 2 dilegim var diye.

Benim dileklerimden birincisi a.kocun fb baskani , aziz yildiriminda tff baskani olmasi idi.

2. Dilegim de a.koc fb baskani, aziz tff baskaniyken 5. Yildizi takmak!! Biliyorum o da tupcu yavsagi gibi bize 25. sampiyonluk kupasini verirken abd de isi olacak ama olsun ! :)

Sonra zaten kadikoyde sarinin yanina yanlis renk koyanlarin 2.kez yaktiklari atese taniklik edicez hep beraber.

Guzel gunler cok yakin! ;)

Kitleyin şu konuyu, sürekli olarak başarılarımızın herifin sayesinde olduğunu gösterme geyiğini bırakın artık. Siz dalga geçiyor olabilirsiniz, Fenerliler ciddiye alıyor.

Iyi ki varsin.

Cok ciddiyim.

Sensiz son 10-20 senenin tadi oldu ama olmadi da diyebilirim. Eglendik cok gulduk ama tam manasiyla soyle kundeli enseli bi guresemedik sizle malum kaninizi emen o
vampivin yuzunden. Her kulvarda ustun olmamiza ragmen bir tek sampiyonlukta bizim onumuzdeydiniz sagolsun vampiv kendi kafasindaki cumhuriyetin tahtinda keyif surup size de arada bir kemik attigi o karanlik donemde sampiyonluk sayisinda da sizin onunuze gectik.

Ama simdi yepyeni muhtesem bir sayfa acdiniz. Ne yalan soyleyim hem imrenerek hemde gercekten sevinerek izledim Ali Koc'un taraftarla kenetlendigi o anlari. Dedim ki iste simdi Fenerbahce is back. Artik son 20 sene maymuna cevirdigimiz ve bizi hem eglendiren, hemde gulduren ezeli rakibimiz sahlandi.

Artik simdi hem gulup dalgamizi gececegiz ama en azindan maymunluk yapmayacaksiniz. Rakip olacaksiniz.

Ali Koc Fenerbahce'yi sahlandiracak. Buna gonulden inaniyorum ve ongoruyorum.

welcome back to life benim sariyi kirleten lacivert bro'larim.
i4Bk9g.jpg

Arkadaş anlamıyorum, açın tff arşivlerini puan durumları orda bu durum aziz ile ilgili değil tamamen bizle ilgili azizden önce fener daha bok durumda bile olabilir.

Fb'nin şampiyonluk dönemleri;

1959-1975 = 8 şampiyonluk (16 yıl)
1976-1996 = 5 şampiyonluk (20 yıl)
1997-2018 = 6 şampiyonluk (21 yıl)

Evet AY gitti ve yenilik felan diyoruz demi? O yeniligi insaAllah bi Kadikoy galibiyeti ile taclandirsak ve ardindan biz soyle bi 20 yil namaglub gotursek, ne guzel olurdu bee :D

Üst Alt