Bankalar Birliği Anlaşmasından Çıkmak Ne Anlama Geliyor? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bankalar Birliği Anlaşmasından Çıkmak Ne Anlama Geliyor?

Yatırım ve finansal sözleşmeler uzmanıyım renktaş, lakin bir daha parasal birşey yazarsam ne olsun. En son bir ara istanbul belediye başkanlığına da adı geçen sonra olmadı çok şülür birine devlet bankası ile işçe belediye anlaşmasındaki danışmanlıkta böyle oldum. Adama gelir değişken gecikme faizi yüksek emin misiniz dediğimde devlet bizim banka bizim demişti. Son kez parasal konuda yazayım rengimize odaklanalım
bence de son kez yazmış ol rtaş çünkü baya bir saçmalıyorsun

Borcunu ödemeyen genellikle ödüllendiriliyor ülkede. Bu konudaki çekincem borç ödendikten sonra diğer kulüplere af türü bir düzenleme yapılması.

Renktaş 2021 de revize de türkiyede faiz oranı sana bana bile 8-9 yüzde zaten, kaptan kopyala diyorsun bende yazıyor diyorum. Boşver onu bunu sen hiç faizi değişken banka borçlanması gördün mü dursun başkan faiz 46 lara geliyor diyor anlayabilinsin diye senin sabit 50 m ödemen yok ihtiyaç kredisi gibi 50 sabit ödersin lakin gelirin artarsa yüzde 50 sine el koyarım faize değil faiz olarak değil ana borç paradan düşmek için tüm gelirin temlikli demek.
Hocam çok değil son açıklanan finansal tabloları aç orada banka borçlanmalarının yani BB borcunun faizinin TLREF+1.5 olduğunu görürsün.

Bu anlaşma yüzünden gelirleri istediğimiz gibi harcama yetkimiz yani özgürlüğümüz elimizden alınıyor.
bu anlaşma olmasaydı boey den gelen paranın 20 milyon eurosuyla bitcoin eth arb filan alıp boğa sezonunda 250 milyon euroya satardı erden timur.
Total Borcumuz 0 kalırdı böylece tertemiz mis gibi olurduk.
Erden başkanın gizli planı bu
:)

Üst Alt