Bankalar Birliği’nden Çıkma-Çıkabilme Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bankalar Birliği’nden Çıkma-Çıkabilme Takip Başlığı

İmkan varsa çıkılması çok güzel olur elbette. Ekonomik bağımsızlık herkes ve her kurum için önemlidir. Ancak şartları çok zorlamak da gerekmeyebilir. Sadece transfer ve rutin giderler değil tek sıkıntı. Tesis yatırımları, emlak projeleri de önemli. BB sanki tefecilik yapıyormuş algısı doğru değil; şu enflasyon ortamında % 40-45 faiz makuldür. Ödemelerin yüklü olması borç meblağlarının çok yüksek oluşundan ki kulüplerin on yıllardır berbat yönetilmelerinin eseridir. BB den çıktıktan sonra yine ihtiyaç hasıl olup kredi çekilmeye kalkılsa daha iyi şartlarla borçlanmak mümkün olmayacaktır muhtemelen...

Her şey ileri uzmanlık düzeyinde en ince detayına kadar hesap ediliyordur mutlaka. Başta Erden Bey olmak üzere, yönetime güven duymamamız için bir sebep görmüyorum. Bu işten kısa süre içinde sıyrılmak mümkün olmazsa da hayal kırıklığı yaşamamızın gerekmediğini vurgulamak istedim...
dogru bakış açısı budur. tebrik ederim.

Bankalar birliğinden çıksan ne olacak ki, Zaha , Ndombele, Ziyech , Tete , Zaniola şu adamlara verilen paraların geri dönüşü olmadıktan sonra bu işin sonu batak dır.

Çıkılmayacak tabi ki. Hepsi lafta kalır. Neden çıkılmayacak peki?. Birincisi yapılan anlaşmayı bozmanın cezası şusu busu vardır muhakkak bizim bilmediğimiz. İkincisi nakit akışı olarak kulübe giren/girecek 90 milyon eurıdan bahsediliyor. Ama bir tane transfer yapılmadı doğrudürüst, nerde bu para peki. Bb den çıkılacak lafları, transfer yapılmayacak aman taraftar ses çıkarmasın diye çıkarılmış bir bahane bence.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaniolo + Yunus satılırsa + ŞL’ye kalırsak Boey ile birlikte çıkılabiliyor olması lazım, üstünü de Dursun&Erden birliği tamamlasın birşey kalıyorsa.

Şu nisan sonundaki BÜTÇE toplantısında BB'den çıkma planlaması A'dan Z'ye bir anlatılmalı.

Ne kadar lazım - mevcutta ne kadar var gibisinden (detaylarına girmeden)

%50 oldu PPK + 1 ile %51 faizden bahsediyoruz - bu gidişle her sene 1 sacha boey satmak anca faize vs gidecek. Bir sezon öyle ek gelir bastıramadın mı ayvayı yedin.

kabaca konuşulanlar üzerinden bakarsak - her çıkamadığın zaman dilimi sana Florya'dan hesapladığın kurtuluş reçetesi damgası koyulan ve fonda kilitli kalacak paradan yiyor duruma gelirsin. O erirse bütün bu tatavanın anlamı kalmaz.

gerçi sanırım şu anki faiz çıkmazsan seneye sana tokat atacak eminde değilim ama. biz mesela bu sene hangi zaman dilimindeki PPK +1 faizini yedik?

Son düzenleme:

Transfer geliri olarak 128 milyon gözüküyor. Boeyden gelen para yok gibi.

Gözükmesi gerekmiyor mu? Benim bildiğim Ekin renktaşında dediği gibi tamamının gözükmesi hatta alınan oyuncularda da taksitli alınsa bile yükümlülüklerde sözleşme süresinin sonuna kadar olan maaşları dahil tamamı gözüküyordu.

Gözükmesi gerekmiyor mu? Benim bildiğim Ekin renktaşında dediği gibi tamamının gözükmesi hatta alınan oyuncularda da taksitli alınsa bile yükümlülüklerde sözleşme süresinin sonuna kadar olan maaşları dahil tamamı gözüküyordu.
15 milyonluk ödeme yapıldı, kalan 15'i de sezon sonu yapılacak demişti Metin Öztürk. Ben öyle hatırlıyorum.

Üst Alt