Banu Çetin'den Olay İddia! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Banu Çetin'den Olay İddia!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye kadınların kendi akılları yok mu? Erkekler tarafından yönlendirmek mi zorundalar üstat? Bir insan ne hale geldiyse en büyük sebebi kendisidir.
Diyorum ya kendilerinin belirledikleri rayiç diye erkekler belirlemiyor ki kendileri belirliyor özne kadın nesne erkek sadece arz talep eğrisine şekil veriyorlar o da eğri niye böyle dik sonradan görmelikten diyorum yanlış anlamışsın bence üstat hürmetler

Bu başlığı 1 ay sonra hangi arkadaş canlandırdıysa kesin safi zarar, kendine bir zattır ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Düdük makarnası sen gelirken ben dönüyordum bu benim 4. Hesabım tam alemsin kafa bir milyon olmuş ayrıca gayet de alıyorsun bak postlarının hacmi genişledi almasan sana bir şey dememişken alay etmeye çalışmazdın neyse zülfiyare dokunduysa olabilir hoş görüyorum;) baş baş
Kaale almiyorum sana her cevabina 2 kelime yaziyorum
Sen her mesajima hayatinda ilk defa meme ucu görmüs gibi atliyorsun bir kadina hayatin boyunca yazmadigin kadar bana yazdin beynini örtbas edip akilli görünmek icin uzun uzun hikayeler yaziyorsun kompleksli kardes

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Diyorum ya kendilerinin belirledikleri rayiç diye erkekler belirlemiyor ki kendileri belirliyor özne kadın nesne erkek sadece arz talep eğrisine şekil veriyorlar o da eğri niye böyle dik sonradan görmelikten diyorum yanlış anlamışsın bence üstat hürmetler
Yanlış anlamadım, sen diyorsun ki: erkekler böyle istedikleri için bu hale geldiler; yani böyle olmaları yönünde talep vardı ve bunlar o yönde arzı sundular.
Ben diyorum ki: bu durumun arz-talep ile değil her insanın kendi tercihini kendi yapabilmesi ve kimsenin buna yönlendirmemesi olduğunu söylüyorum. Böyle olmak insanların hoşuna gittiği için böyleler, birileri talep ettiği için değil.

Kaale almiyorum sana her cevabina 2 kelime yaziyorum
Sen her mesajima hayatinda ilk defa meme ucu görmüs gibi atliyorsun bir kadina hayatin boyunca yazmadigin kadar bana yazdin beynini örtbas edip akilli görünmek icin uzun uzun hikayeler yaziyorsun kompleksli kardes

Demek cevap veremeyince bel altı ha 🤣 edebini takın üçüncü ihtimalde uçmamak için seni engellemek durumundayım nerede ikamet ediyordun üstat :) bu arada son postların hiç de 2 kelime değil :) son olarak meme filan dediğin görüp koşa koşa sanki şahsına yazılmış gibi zoruna giden sensin evet cevabını bekliyorum hadi bakim 😘

Yanlış anlamadım, sen diyorsun ki: erkekler böyle istedikleri için bu hale geldiler; yani böyle olmaları yönünde talep vardı ve bunlar o yönde arzı sundular.
Ben diyorum ki: bu durumun arz-talep ile değil her insanın kendi tercihini kendi yapabilmesi ve kimsenin buna yönlendirmemesi olduğunu söylüyorum. Böyle olmak insanların hoşuna gittiği için böyleler, birileri talep ettiği için değil.

Yok ben öyle demedim bilinçli olarak istemez erkekler aç oldukları için nasıl davranacağını bilmeyince kitleler madem bu kadar talep var deyip kadınlar son nesillerde böyle verildi diye söyledim üstat

Demek cevap veremeyince bel altı ha 🤣 edebini takın üçüncü ihtimalde uçmamak için seni engellemek durumundayım nerede ikamet ediyordun üstat :) bu arada son postların hiç de 2 kelime değil :) son olarak meme filan dediğin görüp koşa koşa sanki şahsına yazılmış gibi zoruna giden sensin evet cevabını bekliyorum hadi bakim
Su an yanimda olsan kulaklarini saglam cekerdim fil ile bir farkin kalmazdi merak etme

Bizler dürtülerimiz ile hareket edip, düşünmeden istekler mi oluşturuyoruz üstat?
Evet ama tek erkek sahibi millet biz değiliz yani bizdeki anormal ilgi bunları bu hale getiriyor da üstat bu kadar bariz bir konuda bile bu kadar çok tepki görmem ilginç bu aşikar bir şey sen münferiden farklı davransan da 25-30 milyon erkek aynı şekilde davranacak yeni nesil dişiler bunun farkında mahkemeler toplum siyaset ekonomi yasalar kanunlar hepsi arkalarında tabii ki şımaracaklar üstüne bir de liboşluk eklenince politik doğruculuk katmerleniyor e bu kadınlar o zaman neden anneleri gibi ahlaklı olsun ki?

Kadın zihni pragmatik, utilireryen ve ı
Oportünisttir ahlak gibi soyut kavramları edinenezler kendi zekalarıyla ancak bas, dogma ve anane şeklinde aktarılırsa kavrayabilir ...

Evet ama tek erkek sahibi millet biz değiliz yani bizdeki anormal ilgi bunları bu hale getiriyor da üstat bu kadar bariz bir konuda bile bu kadar çok tepki görmem ilginç bu aşikar bir şey sen münferiden farklı davransan da 25-30 milyon erkek aynı şekilde davranacak yeni nesil dişiler bunun farkında mahkemeler toplum siyaset ekonomi yasalar kanunlar hepsi arkalarında tabii ki şımaracaklar üstüne bir de liboşluk eklenince politik doğruculuk katmerleniyor e bu kadınlar o zaman neden anneleri gibi ahlaklı olsun ki?

Kadın zihni pragmatik, utilireryen ve ı
Oportünisttir ahlak gibi soyut kavramları edinenezler kendi zekalarıyla ancak bas, dogma ve anane şeklinde aktarılırsa kavrayabilir ...
Üstat ben tartışmak istiyorum sadece seninle düzeyli olarak.
Bak kendin söylüyorsun: Siyaset,toplum,ekonomi ve yasalar arkalarında diye. Bunları değerlendirerek kendileri bu duruma geliyor. Bir canlının çevre koşullarına uyum sağlaması zorunludur yaşamını sürdürebilmesi için.

Su an yanimda olsan kulaklarini saglam cekerdim fil ile bir farkin kalmazdi merak etme klavye delikanlisi

Ee cevap vermedin ben küfür etmen sen bel altı yazıyorsun gel diyorum adres vermiyorsun kim klavye delikanlısı şimdi;) yoksa küfürlün harman olduğu yerden geliyorum benim gece yürüdüğüm yerlerden gündüz yürütemezsin; hayatında okuduğunu ben haftada okurum yani her cephen sıkıntılı bırak minder dışına çıkmayı cevap veriyorsan tekliflerime ver yoksa seni engelliyorum bir daha uçamam hele ki senin gibi liboş için hadi bekliyorum peşinen de söylüyorum bir daha geyik yazarsan düşkün sayıp engelleyeceğim 🥰

Üstat ben tartışmak istiyorum sadece seninle düzeyli olarak.
Bak kendin söylüyorsun: Siyaset,toplum,ekonomi ve yasalar arkalarında diye. Bunları değerlendirerek kendileri bu duruma geliyor. Bir canlının çevre koşullarına uyum sağlaması zorunludur yaşamını sürdürebilmesi için.

Doğru müsebbibi erkeklerin abartı talebi ve vicdanları rahatlatmak için riyakarlık yapmak bak bu başlıkta bile kraldan çık kralcılar pardon kraliçeciler var sorsan hayatında hiç zina yapmış mı 🤣ne cevap verecek sence? Eğer ücreti mukabilinde yapmadıysa ne taklalar attığını ancak bir kendi bir de allah bilir :)

Ee cevap vermedin ben küfür etmen sen bel altı yazıyorsun gel diyorum adres vermiyorsun kim klavye delikanlısı şimdi;) yoksa küfürlün harman olduğu yerden geliyorum benim gece yürüdüğüm yerlerden gündüz yürütemezsin; hayatında okuduğunu ben haftada okurum yani her cephen sıkıntılı bırak minder dışına çıkmayı cevap veriyorsan tekliflerime ver yoksa seni engelliyorum bir daha uçamam hele ki senin gibi liboş için hadi bekliyorum peşinen de söylüyorum bir daha geyik yazarsan düşkün sayıp engelleyeceğim 🥰
Acayip ...gibi yaziyorsun malesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt