Baransu Kanaltürk'te


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Baransu Kanaltürk'teRTE: FB Kongre Üyesiyim Yorum yapmam doğru olmaz. Tüzel kişiler ceza almamalı. Ceza alması gereken gerçek kişilerdir.
 
Cevap: Baransu Kanaltürk'teCahilim arkadaşlar.Tüzel kişiler ne demek,gerçek kişiler ne demek? Birisi aydınlatıversin bi zahmet.
 
Cevap: Baransu Kanaltürk'tearkadas simdi ben chp yerinde olsambutun sandiklarda hile yaparimyapanlar hapis yatar:)chp iktidara geliracik ve netkalkip bunu basbakana soyleyecek kadar IQ su calisan adam yok bellikiyada hepsi hain, serefsiz namusbaska bir aciklamasi yok
 
Cevap: Baransu Kanaltürk'tearkadas simdi ben chp yerinde olsambutun sandiklarda hile yaparimyapanlar hapis yatar:)chp iktidara geliracik ve netkalkip bunu basbakana soyleyecek kadar IQ su calisan adam yok bellikiyada hepsi hain, serefsiz namusbaska bir aciklamasi yokSoramazlar,yada chp bi halt yiyemez çünkü onlarda destek verdi.
 
Cevap: Baransu Kanaltürk'teBasbakan Erdogan resmen itiraf etti. Yaziklar olsun. FIFA futbola siyasetin müdahalesi konusunda hep titiz davranirdi. Türkiye konusunda niye suskunlar?
 
Cevap: Baransu Kanaltürk'techp icin demedim akpde yapsa sorun yoksandigi elleyenler alin cezayi:)o parti basa gecer
 
Cevap: Baransu Kanaltürk'tene kadar dandik bir muhalefet partilerine sahip olduğumuz ve yıllardırd hükümetle muhalefetin danışıklı dövüşü ortaya çıkmıştır .
 
Cevap: Baransu Kanaltürk'te---Birkaç kez şöyle yazmıştım;--- KİŞİLERLE KURUMLARI AYIRALIM !!! :*** Sahaya giren bir veya birkaç kişi yüzünden neden klübe ceza veriliyor...--- HERKES ŞİKE YAPTI NEDEN FENERBAHÇE GÜNAH KEÇİSİ SEÇİLDİ ? :*** Arabanızla giderken trafik suçu işlediğinizde kendinizi o şekildemi savunuyorsunuz : " Memur bey Türkiyede herkes aynı hatayı yapıyor benimi günah keçisi seçtiniz ? "
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt