Barça mı geliyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barça mı geliyor?

Cevap: Barça geliyor

Başlığı görünce böyle bir haber olacağını tahmin ettim.Umarım gerçekleşir ve unutulmaz bir açılış olur.

Olmazsa da belki 2000 Uefa Kupası'nın kazananlarla bu sene UEFA Kupası'nı kazanırsak iki kadrounu maçı iyi olabilir.Ayrıca jübile yapmayanlar içinde bir neci jübile olmuş olur.

2000 kadrosuyla yapılacak olan maç değil de,o kadro 2 ye ayrılsın maç yapsın.Yedekleriyle falan.Bu daha cazip geldi bana.

Barça gelsin, gelirken de Rivaldo'yu getirsin :) Bizim yönetim de o zamanın Fenerlilerini toplasın :) Rivaldo bi frikik daha atsın tam catala :D :D :D

Aslında Barca, Liverpool, Milan ve GALATASARAY arasında 4lu mini bir turnuva düzenlenebilirdi açılıs daha erken yapılabilseydi. 3-5 milyon dolar odullu bi turnuva duzenlense hepsi gelir sanırım. Hem eminim boyle bir organizasyona sponsor olmak isteyen baya firma cıkar.

Sezon başlamadan bitseydi bu stad çok güzel organizasyonlar yapılabilirdi.Ama 29 ekim civarı biticeği için en fazla 1 maç yapılır herhangi bir takımla.

Bi anlamı olmaz ki.Eski oyuncular ile şu anki oyuncular arasında epey kondisyon farkı olur.

Bana göre o gün Galatasaraylının günü olsun.Eğlence içinde geçsin.O yüzden o maçta yenilgi almak istemem.Hem insanlarıda mutlu edicektir,eski jenerasyonu tekrar görmek.Artı jübile isteyen oyunculara bir nehim jübile gibi olur.Kazanan Galatasaray camiası olur.

Stad en kisa zamanda bitsin de isterse Tanju and the Devler'le oynayalim, yeter ki stad bitsin. :eek:

jübile falan filan geçiniz. Adam gibi dev takım gelir maç yapılır. Sonucu önemli değil stadın şanı yürüsün:)

kombineler gecersiz olsun acilis macinda

bir bilet ortalama 55 bin kisiden tanesi 200 tl olsa: 55000 x 200 = 11 milyon tl

offf

acayip yaa

Üst Alt