Barcelona Başkanı Laporta: "Galatasaray deplasmanı zor olacak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barcelona Başkanı Laporta: "Galatasaray deplasmanı zor olacak"

Laporta'nın ne kadar haklı olduğunu hep beraber göreceğiz.

sevgili mustafa bu mesajini alintilayip -genele yonelik yaziyorum ,izninle;

laporta, veya x bir baskan veya hoca, oyuncu, takim ; yabanci ve bu tur buyuk takimlarla her donem oynadigimizda bu tur aciklamala hep olmustur , iyi ve kotu zamanlarimiz donemsel mevcut durumlarizdan bagimsiz.

< - bunu mac basligimizda ozellikle vurgulamistim nacizane. dolayisiyla boyle bir aciklama tarafima utopik veya irrasyonel gelmedi.

oyle veya boyle *galatasarayim ozellikle avrupa arenasinda cok eskilere dayanan bir *sayginligi ve rakiplerin- her ne sartta olursak olalim *cekindigi bir *deplasman ve *versus olmustur. *skorlardan bagimsz. olayin *psikolojik yonu ozelinde....

dolayisiyla barca,real, manu vs gibi takimlar bizle hangi donemde oynarlarsa oynasinlar *ilk mac kendi sahalarinda oldugunda bir sekilde mutlak ilk mactan *isi bitirmenin yollarini ariyorlar.
*baslikta gizli olan nuans alsinda basit denklem...

dolayisiyla ilk macta istedigimiz sonucu alirsak, bu daha bariz olur psikolojik baglamda rakip adina...

gecmiste *VAR olsaydi kimi bu tur versuslardan fakli skorlarla ayrilabilirdik. ozellikle son 10 yil ozelindeki real madrid ve manu versuslarinda hakemler net skora etki eden hayati hatalar yaptilar aleyhimizde...

sozun ozu; evet her donem oldugu gibi genel olarak ali sami yen deplasmani zor olmustur - olmayada devam edecektir- bu tur aciklamalari da gormeye devam edecegiz - sayginlik kolay kazanilmiyor. kulubumuz bunu tirnaklarini kaziyip rakiplere bunu gecmiste kucuk buyuk ayirt etmeden hissettirmis ve yasatmistir skorlardan bagimsiz.

barca uefa'ya ne derece onem veriyor, kanimca rovans oncesinde getirecekleri kadroya bagli. rovans ertesinde el clasico oldugundan lige daha cok onem verebilirler.

her halukarda 120 dakikalik bir versus yasanacak.
temennimiz ve dilegimiz takimimizin sahaya cikip gecmiste avrupa da kok sokturdugumuz donemi hatirlatan bir oyunla bu versustan istedigimiz sonucla cikmasi- en azindan bu yolda son ana kadar cabalamasi....

~ galatasaray'in oldugu yerde her daim umut vardir. ben bunu bilirim - buna inanirim - motto olarak.... ~

Üst Alt