'Barcelona, Ben Arfa İle Anlaştı' İddiası (Yalanlandı) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

'Barcelona, Ben Arfa İle Anlaştı' İddiası (Yalanlandı)

ben-arfa-barcelona-600x400.jpg

Ligue 1 ekiplerinden Nice’de gösterdiği muhteşem performansla eski günlerine dönen yıldız oyuncunun dünya futbol devine transferi an meselesi…

İngiltere’de geçirdiği kâbus gibi günlerin ardından sezon başı Fransa’nın yolunu tutan Hatem Ben Arfa adeta küllerinden doğdu.

Nice formasıyla çıktığı 33 maçta 17 gol 5 asiste imza atarak Ligue 1’de “Yılın 11’i”ne seçilen 29 yaşındaki oyuncu, yeniden Avrupa devlerinin gözdesi oldu.

Ben Arfa’yı renklerine bağlama konusunda rakiplerinden bir adım öne çıkan takım ise Barcelona… Zira, Nice Başkanı Jean-Pierre Rivere’nin Barcelona iddialarını doğrulaması bu tezi destekler nitelikte.

İSPANYA’YA UÇTU

Öte yandan, transferi için Barcelona ile anlaşma sağlayan Hatem Ben Arfa bu sabah saatlerinde İspanya’ya uçtu. İspanya’da Barcelona yöneticileriyle bir araya gelecek olan Tunus asıllı Fransız oyuncu tesisleri gezecek.

ben-arfa-19-04-1024x768.jpg

BONSERVİS BEDELİ ÖDENMEYECEK

Sezon başında Nice’e serbest oyuncu statüsünde transfer olan Ben Arfa, Fransız ekibiyle 1 yıllık sözleşme imzalamıştı. Dolayısıyla 29 yaşındaki oyuncu sezon sonunda serbest kalıyor. Bu da Barcelona’nın Ben Arfa transferi için Nice kulübüne bonservis bedeli ödemeyeceği anlamına geliyor.

TAM BİR JOKER

Asıl mevkisi forvet arkası olan yıldız oyuncu kanatlarda ve ileri uçta da görev alabiliyor. Ligde bu sezon 18 maça forvet arkası başlayan Ben Arfa, 15 karşılaşmada ise santrafor olarak sahaya çıktı.

Hatem Ben Arfa - Madness 2015/16 Skills/Dribbles & Goals - YouTube

Kaynak: Fourfourtwo

Takimimiza hayirli olsun. Arda lesinin oynadigi yerde ben arfa sov yapar, futbol dersi verir. Su koca kafayi da fazla zarar etmeden elden cikaraydik.

Barca çapında bir oyuncu değil ama bi alt kategorideki takımlarda güzel işler yapabilir.

Lanet gelsin Dursun ve Yonetime!
Dayak yiye yiye gideceksiniz!

O resim hull city maçından alınma. Ama bu hafta sonu bir görüşme olacakmis

Envoyé depuis mon Galaxy S6 Edge

Üst Alt