Barcelona, Dani Alves ile Bir Yıllık Anlaştı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barcelona, Dani Alves ile Bir Yıllık Anlaştı!

Onay geldi! Daniel Alves, Barcelona'ya geri dönüyor​

Xavi eski takım arkadaşının transferine onay verdi. İspanyol basınına göre Daniel Alves önümüzdeki günlerde Barcelona'ya dönebilir.​

Teknik direktörlüğe efsanesi Xavi Hernandez'i getiren Barcelona transfer çalışmalarına da başladı.
Adı son günlerde yeniden Barcelona ile anılan Daniel Alves için İspanyol basınında yeni bir iddia gündeme geldi.
38 yaşındaki Brezilyalı yıldızın adı Barcelona ile anılıyordu. Sport'a konuşan Daniel Alves, "Barcelona'dan ayrılırken bana nerede ve ne zaman ihtiyaç duyarlarsa geri döneceğimi söylemiştim. Kulübe olan sevgi ve saygım çok büyük. Bana ihtiyaç duyuyorlarsa tabii ki geri dönerim" ifadelerini kullandı.

Yönetim ikiye bölündü, Xavi onay verdi​

İddiaya göre Barcelona yönetimi Daniel Alves'in ilerleyen yaşı nedeniyle transferi konusunda ikiye bölündü. Ancak Sport'un haberine göre teknik direktör Xavi, Daniel Alves için onay verdi.
Sao Paulo'dan ayrılan ve bonservisi elinde olan Daniel Alves'in önümüzdeki süreçte Barcelona'ya geri dönmesi bekleniyor. Barcelona'nın bu transferi Ocak ayından önce bitirmeyi hedeflediği konuşuluyor.

NTVSpor

Fransa’ya gitmeden önce aslında alma ihtimalimiz vardı evet biraz para saçacaktık ama bizi dört sene götürdü Eminim asist kralı olurdu burada

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Takıma mantalite aşılamak adına yapılmış iyi bir transfer bence.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Komisyoncu Xavi.
Evlatçı Xavi.

Oldu olacak Puyol, Marquez, Iniesta, Abidal, Deco, Guily, Ronaldinho'yu da çağır Xavi.
Eurodotor Xavi.

Xavi'den emre Belözoğlu'nun fener kariyerinde ki havasını alıyorum. Oda ilk sene ne kadar ekurisi varsa doldurmustu takima.

Üst Alt