Barcelona, İlkay Gündoğan ile Anlaşma Sağladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barcelona, İlkay Gündoğan ile Anlaşma Sağladı

1681488903307.png

İngiltere Premier Lig ekibi Manchester City'de forma giyen İlkay Gündoğan'ın Barcelona ile anlaşmaya vardığı iddia edildi. Takımıyla sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Türk asıllı Alman yıldızın, Manchster City'den gelen sözleşme uzatma teklifini reddettiği ve Barça'nın yolunu tutacağı belirtildi.

İlkay Gündoğan, Barcelona'ya 2+1 yıllık imza atacak.

▪️ 2+1 yıllık sözleşme
▪️ 12 milyon Euro ücret

[Sport]

21-06-2023:
İlkay Gündoğan, Barcelona ile 2+1 yıllık anlaşma sağladı. (Fabrizio Romano)

Koca Barcelona’nın düştüğü durumlara bak yav. 30+ kim varsa çökme peşindeler.
İyi icardiye falan salça olmadılar. 700 bine oynattığımızı duyunca bi spazm geçirmişlerdir heralde.

Ne Ilkay ne de Hakan C. bize gelmeli, iyi ki de gelmiyorlar.

Ilkay zaten bir Icardi parasi isteyecekti -ki bunu vermemiz imkansiz- ve hadi verdik ve almis olaydik diyelim; bu defa 32 yasindaki adama o kadar para verilir mi diye elestiri topuna tutacakti belirli bir kesim yonetimi. Performans olarak da sahsen oradaki performansi bizim Turkiye'de verebilecegini de dusunmuyorum. Bunu daha once de belirtmistim.

Hakan C. simdi gelmez zaten ama gelmek istese suan isterdim. Yasi daha 29. Ama anca 32-33 yasinda falan gelmek isteyecektir onun icinde yukarida Ilkay icin yazdigim ayni sebeplerden dolayi gelmesin daha iyi diyorum.

Manchester City ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan İlkay Gündoğan, Barcelona ile anlaşma sağladı. 10.5 milyon euroluk maaş talebinde indirime giderek 6 milyon euroya ikna olan başarılı futbolcunun, kendisini Katalan devine bağlayan imzayı atması an meselesi. [@martinezferran]

Üst Alt