Barcelona'dan Mesut Özil Bombası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barcelona'dan Mesut Özil Bombası!

Ama ne aptallık ya isco gibi bir topçu için Özil gibi bir adamı silmek sanki paran yok ikisi duraydi kadroda

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Ancelotti bir oyuncuyu göndermeye uğraşıyorsa o oyuncu iyi oyuncudur.

Ancelotti bir teknik direktör için ileri geri konuşuyorsa o hoca iyi hocadır.

Barca nin orta sahada daha dirençli adamlar alması lazım mascherano yaslandi

?すべての鳥をファック?

Barca nin orta sahada daha dirençli adamlar alması lazım mascherano yaslandi

??????すべての鳥をファック??????

Mascherano zaten stoper oynuyor renktaş.. orta sahayı bırakalı yıllar oluyor... son 3 yıldır stoper oynuyor ve adam orta sahadan stopere devşirdi kendini... çok iyi stoper oldu...

Mascherano zaten stoper oynuyor renktaş.. orta sahayı bırakalı yıllar oluyor... son 3 yıldır stoper oynuyor ve adam orta sahadan stopere devşirdi kendini... çok iyi stoper oldu...

Barça önde bastığı için bana hala orta saha gibi geliyor.yine de barca nin melo gibi bor oyuncuya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
Arda rakitic bunlar da çare değil.
Evet barca pas futbolu ile bu sorunu aşıyor ama Bayern gibi bir takım bir anda seni madara edebilir daha sert futbolà çözüm üretmeleri lazım. Keşke vidalı alsalardi

Barça önde bastığı için bana hala orta saha gibi geliyor.yine de barca nin melo gibi bor oyuncuya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
Arda rakitic bunlar da çare değil.
Evet barca pas futbolu ile bu sorunu aşıyor ama Bayern gibi bir takım bir anda seni madara edebilir daha sert futbolà çözüm üretmeleri lazım. Keşke vidalı alsalardi

Pogba yakışır bence

Orta sahanın yer yerinde oynayabilen, fiziği iyi olan, oyun görüşü ve pas verme yeteneği yüksek olan bir oyuncu

Juventus 70-80m avro ister

Son düzenleme:
Üst Alt