GSC Haber - Barış Alper Yılmaz: "Golümü attım ve çok mutluyum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Barış Alper Yılmaz: "Golümü attım ve çok mutluyum"

1672867182712.png

Gollerine Ankaragücü maçında devam eden Barış Alper Yılmaz, maçın ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Barış Alper Yılmaz, “Bugün çok güzel bir gündü benim için. Takım olarak çok iyi mücadele ettik. Maçın sonucu daha farklı olabilirdi. Çok fazla ürettik ama top bir türlü girmedi. Taraftarlarımıza çok teşekkür ederim. Golümü attım ve çok mutluyum.” şeklinde konuştu.

Daha iyi organize olmuş bir takımda ve daha çok süre alması durumunda, pratiğinin gelişmesiyle, çevre kontrolü sıkıntısı da minimuma inecektir...

Organizasyonu zayıf takımda, otomatikleşmesi gereken aksiyonlar bile doğaçlama yapılmaya çalışılınca bu tür defolar, olduğundan da fazla göze batıyor haliyle...

Kanat forvet olarak ön plana çıkması için, zamanında Figo ve CR7 nun geçirdiği gibi olağanüstü bir fiziksel evrim geçirip fiziğiyle ezmesi lazım, ince çalımlar filan bu saatten sonra pek gelişemez. Ama forvet olarak en azından rotasyona katılması hiç zor değil...

Orada açın darken o topu veremesen bile Yusuf atman gerekir. Pozisyon bunu gerektirir ama sen bencillik yapıyorsun.

30 kişilik takım içinde savunma arkasına topsuz koşu atabilen tek oyuncumuz :red:

Çok farklı meziyetlerin var eyvallah ama biraz first touch be canım kardeşim az çalışsan çok daha iyi yerlere gelirsin.

Üst Alt