Barış Özbek Genoa Yolunda - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barış Özbek Genoa Yolunda

Cevap: Barış Özbek Genoa Yolunda

Gattuso ve Barış :) bak bu iyiydi iyiii

Bende M.Topal'ın Valencia'ya gitmesini mucize olarak görüyordum.Adam gitti ve başarılıda oynuyor.Bana göre Barış'ta kafasının rahat olabileceği bir yerde başarılı olabileceğini düşünüyorum.Sonuçta İtalya'da mücadele yönü olan oyuncular her zaman başarılı olur.Gattuso'nun Milan'da oynadığını düşünürsek,Barış'ta Genoa'da oynar.

Gattuso ve Barış :) bak bu iyiydi iyiii

Gattuso'yla,Barış'ı karşılaştırmıyorum.Gattuso'nun Milan'da oynamasının en büyük sebebi mücadeleci olması.Barış'ta mücadeleci bir oyuncu.Ayrıca geçen sezon M.Topal'la Gattuso örneğini versem yine gülerdin.Bugün ise M.Topal'ı niye sattık deniliyor. :)

Mustafa Sarpinhoyla Ayhan Akmannitoyudaalsinlar Bunlar 3uzler

hic bir zaman ayri ayrioynamayi sevmzler

Geneo orta sahasini ucururlar BAM BAM BAM diye

Bende M.Topal'ın Valencia'ya gitmesini mucize olarak görüyordum.Adam gitti ve başarılıda oynuyor.Bana göre Barış'ta kafasının rahat olabileceği bir yerde başarılı olabileceğini düşünüyorum.Sonuçta İtalya'da mücadele yönü olan oyuncular her zaman başarılı olur.Gattuso'nun Milan'da oynadığını düşünürsek,Barış'ta Genoa'da oynar.

Ne alaka yahu Gattuso teknik,pas olarak Barış'ın yanında Xavi kalır:eek:.Barış ne top kapıyo,ne pasları iyi,ne tekniği.Sadece boş boş koşuyo,hatta onu da yapmıyor bazen.

Son yıllarda Alman futbolunun yetiştirdiği en iyi futbolculardan birisi.

Alman disiplini ile oynuyor,yaratıcılığını da konuşturuyor tabi gerektiğinde.

Orta sahayı çift yönlü oynaması en büyük artılarından biri.

Genoa'da kalmaz,yoluna devam eder.Bence ileride Barcelona,M.United gibi takımlarda görebiliriz kendisini.

Barcanın 21312435 yıldır takip ettigi oyuncuydu bir türlü kısmet olmamıstır Transferi İmza atmıstır ama saglık kontrolunden gecerken kosu bandına ters binmesiyle kıllanan barcelona yönetimi tomografi sonucu transferden vazgecmiştir

helal be barış muhteşem tekniğinle italyan futboluna adım atıcaksın koçum benim !!

gitte genoa taraftaru tokatlasın seni orada

Üst Alt