barış özbek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

barış özbek

fazla söze gerek yok, kendisi orta saha mevkisinde bir döneme damgasını vurmuş bir maestro ne de olsa. (bkz: bam üçlüsü)

galatasaraysözlük'te sol frame de adımı gördüm ve sinirlerim tepeme çıktı. aşağıda ki maçı da izleyenler ne demek istediğimi anlayacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=Zg5-sIgzWx0

Bam üçlüsü derken Ayhana çok haksızlık yapılıyor.Kötü günler geçirse de gayet iyi oynadıgı başarılar kazandırdıgı dönemler var Ayhanın .Barış ile Mustafanın ortasında olmayı haketmiyor.

benim gelmedi aslında, gs sözlük'de barış özbek(4) yazısını görüp bir şey oldu sanıp girince aklıma direk bu maç geldi, ondan açayım dedim başlığını.

elimizde ki futbolculara şükretmek için iyi bir gün gibi duruyor zira. :D

2008 şampiyonluğunda takımın ortasahasında gösterdiği başarılı performansı ile kazanılan şampiyonlukta payı olan, fakat daha sonra gurbetçi sendromuna yakalanan ve futbolu unutup şuan Berlin'de bir pub'da rap müzik yapan eski futbolcumuz.

Ulan adam normal pas veremiyor birde tam pas atarken kafasini çeviriyor inşAllah bir sonraki nesile kadar bu videolar kaybolur gider yoksa çoçuklarimiz etkilenebilir.

Son düzenleme:
36344.jpg

(Bkz. güncel hâli)

fazla söze gerek yok, kendisi orta saha mevkisinde bir döneme damgasını vurmuş bir maestro ne de olsa. (bkz: bam üçlüsü)

galatasaraysözlük'te sol frame de adımı gördüm ve sinirlerim tepeme çıktı. aşağıda ki maçı da izleyenler ne demek istediğimi anlayacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=Zg5-sIgzWx0

Hatırladığım kadarıyla 5 dk da zibilyon tane pas hatası yapıp ve rakip ataklarını sadece izlemişti. Videoyu izlemedim de .
Bence Galatasaray tarihinin en kötü, en verimsiz kadrosudur.

2008'de aslinda cok olumlu sinyaller veriyordu ... sonra tam sacmaladi ... f5'e kadro'yu sizdirmisti bir ara ...

Feldkamp zamaninda sikardi saha icinde artislik yapmak, ama sonra daha cok dost gibi davranan hocalar gelince budan zivanadan cikti. Bir ara Meira, bir ara Lincoln olmaya calisti, sonunda taraftar önünde kestane oldu.

Üst Alt