Barış Özbek'ten Ömürlük İmza - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barış Özbek'ten Ömürlük İmza

Cevap: Barış Özbek'ten Ömürlük İmza

Düğün töreni öncesi Özbek, müstakbel eşine pahalı bir düğün hediyesi aldı. Özbek, Beyazadam’a düğün hediyesi olarak Porsche Panamera model otomobil aldı. Özbek, yaklaşık fiyatı 650 bin dolar olan arabayı düğünden önce Beyazadam’a verdi.

Hayırlı olsun.

Tuğba Dural falan olsa yıkılırdım heralde. :eek:

b8 belediyede çöpçü olsa evlenirmiydi kadın.bu tarz evliliklerin samimiyetine inanmıyorum pek.yinede mutluluklar

Düğün töreni öncesi Özbek, müstakbel eşine pahalı bir düğün hediyesi aldı. Özbek, Beyazadam’a düğün hediyesi olarak Porsche Panamera model otomobil aldı. Özbek, yaklaşık fiyatı 650 bin dolar olan arabayı düğünden önce Beyazadam’a verdi.

Hayırlı olsun.

Tuğba Dural falan olsa yıkılırdım heralde. :eek:

O nasıl bi Porsche Panamera ki 650 bin dolar :) Barış 1 senelik maaşını arabaya yatırması lazım.

Ekranlarin en güzel hatunlarindan birisi ve futbol sahasinin en büyük kazmalarindan bir tanesi.

Futbolcu olsun, ister camur dan, ister tezek den olsun :eek:

kalli sayesinde o kadar para kazandi tabiki onu da cagirmis

bu adamda biraz yetenek olsa kim bilir daha ne kadar havaya girerdi.

bir metre pas atmasini bilmiyor ama no-look pasi vermek istiyor

şu spikerlik bayanlar için şu anda mankenlikten daha ballı bir iş oldu. bütün bayan spikerler ünlü futbolcu yada işadamlarına gidiyor. artık mankenlerin arasından seçmiyorlar hatunları.

kıza acıdım lan parası vardiye de böyle bi haysiyetsizle evlenilir mi. yazık Allah yardımcısı olsun.

not: belgelerle cıkan olayları bilen biliyor söylememe gerek yok.

valla başta kıza üzülecektim ama sonra düşündüm de Barış gibi tüm zamanların en hıyar insanlarından birine gidiyorsa başına gelecekleri hakediyor abi :D

NQG6O.jpg

şimdiden olcaklar için haketti diyorum sarışın şahıs için.

karakter = 0

ADAM olmak =0

Örnek olmak =0

$eref= 0

IQ= 0

Para = 10

hayirli olsun

imkansız bir kere aydında yetenek var öz güven kendisine güç verecek bir şeyi yoktu evlendi destekcisi eşi oldu

ama barıştan bahsediyoruz 0 yetenek müthiş bir öz güven lincolün olduğu yerde beceremediği halde no look pas atmaya çalışan adamdan bahsediyoruz...

o an aklıma gelen bir şey kat'iyen ciddi değildim :)

Üst Alt