Baros Antremandan Kovuldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros Antremandan Kovuldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Baros Antrenmandan kovuldu

Beklesek nolucak renkdas 1 hafta sonra yine bunun gibi bi haber bu sefer gercek olarak medyaya yansir beklenir hagiden normal yani
Bu kadar abartıldığı kadar olsa inan birçok basın yazmıştı..Ntvsporu izliyorum şuan öyle birşey yok..Olay Tam netlik kazansın ona göre saydırmaya başlıyacam:)

Keita gittiğinde aldığı tepkilerin 10 katını almak istermi yönetim ? fb maçında o adam ilk 11 çıkmasın ozaman gör sen hagi..

Yönetim de Hagiyi kovar. En son Baros da yönetimi kovar tam olur.

Disiplin zaten adamı antrenmandan kovmak demektir eminim ki.

Başarılı teknik direktör olmanın günümüzdeki sırrı futbolcularla iletişim. Bunun kralı da Mourinho. Kaybetse de futbolcusuna nasıl sahip çıkıcağını biliyor. Giderken futbolcuyu arkasından ağlatıyor. Bu aslında kulübüne göre değişir.Barca için de Guardiola iyi, ama bizim Haginin hiçbir yerde iyi olamayacağı açık bence

Yönetim de Hagiyi kovar. En son Baros da yönetimi kovar tam olur.

Disiplin zaten adamı antrenmandan kovmak demektir eminim ki.

Başarılı teknik direktör olmanın günümüzdeki sırrı futbolcularla iletişim. Bunun kralı da Mourinho. Kaybetse de futbolcusuna nasıl sahip çıkıcağını biliyor. Giderken futbolcuyu arkasından ağlatıyor. Bu aslında kulübüne göre değişir.Barca için de Guardiola iyi, ama bizim Haginin hiçbir yerde iyi olamayacağı açık bence

Gerekirse Futbolcusunun diz ameliyatında elini tutup başında bekliyor. bilmeyenler vardır.. Kadro dışı bırakmak veya haginin yaptığı gibi yapmanın hocalıkla yakından uzaktan alakası yok.

Yonetim barosu kadro disi birakmak gibi bir tarafi oldugunu dusunmuyorum su saatten sonra hagi kendi kesti ipini

Bu arada konu ile alakası yok ama.

Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu’nun mesnetsiz, suçluluk psikolojisine dayalı ve içerik olarak Başkanımız Sayın Sadri Şener’e saldırı niteliğindeki açıklamalarına gereken cevap 14 Mart Pazartesi günü verilecektir. Kamuoyuna duyurulur.

Cevap: Hagi l Baros'u Antremandan Kovdu

Haber doğru Ntvspor son dakika veriyor..

Baros antremanda hagiye bir laf atmış..Duyacağını sanmıyormuş..Oda duymuş seni burda istemiyorum demiş kovmuş..Dediği laf ağır ise Haketmiş..Aman ufak tefek şeyler olmasında..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt