Baros Gidiyor Gignac Geliyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros Gidiyor Gignac Geliyor

Cevap: Baros Gidiyor Gignac Geliyor

Gignacın barostan ( sağlıklı halinden ) daha iyi olduğunu düşünmüyorum . Gignac çok abartılıyor bu ülkede . Fmninde çok etkisi var bunda :D . Bir sezon gol kralı oldu diğer sezonlar çok vasat bir performans gösterdi .Mevlütün kariyeri bile daha istikrarlı . Ayrıca pubis sakatlığı var diye biliyorum . Barosugönderip gignacı almak güçlenmek değildir bana göre

Gignacın barostan ( sağlıklı halinden ) daha iyi olduğunu düşünmüyorum . Gignac çok abartılıyor bu ülkede . Fmninde çok etkisi var bunda :D . Bir sezon gol kralı oldu diğer sezonlar çok vasat bir performans gösterdi .Mevlütün kariyeri bile daha istikrarlı . Ayrıca pubis sakatlığı var diye biliyorum . Barosugönderip gignacı almak güçlenmek değildir bana göre

Baros top tutamiyor, top süremiyor, pas atamiyor, top kontrol edemiyor, tek özelligi son vuruslari. Kim gelirse gelsin bence baros'dan faydali olur!

Baros top tutamiyor, top süremiyor, pas atamiyor, top kontrol edemiyor, tek özelligi son vuruslari. Kim gelirse gelsin bence baros'dan faydali olur!

Baros bütün bu saydıklarını yapamadan gol kralı oldu öyle mi?Hadi sakatlık sorunu var desen anlarım.Aklında kalan birkaç kötü hazırlık maçı yüzünden bunları yazıyorsan yargısız infaz yapıyorsun demektir.Burada asıp kesenler,siz Baros'u hiç tanımamışsınız yazık...

Abartmayın baros pas atabilir top kontrolü de gayet iyidir tekniği kesinlikle kötü değil oldukça iyi . Top saklama konusnda pivot santrafor kadar olmasa da fena değildir . Bunun yanında son vuruş ve gol sezgisi en önemli forvet özelliğidir . Gignac da ağır top süremeyen pas atamayan bir adamdır . Özellik olarak barostan daha vasat sadece fizik gğcğ ve sağlık olarak barostan iyidir bana kalırsa

Gignac muazzam olur.

Daha gecen sene süperstar'di bu adam Fransa'da be, neden kimse sevinmiyor?:eek:

Üst Alt