Baroş-Gökhan Töre takası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baroş-Gökhan Töre takası!

Cevap: Baroş-Gökhan Töre takası!

Baros'a rağmen forvet aradığımıza göre bu transfere olumlu bakmamız gerekir.Keşke olsa ama bana masa-başı haberi gibi geliyor.

İyi olur.Berbatov,g.töre,hamit ve keita veya keitayı aratmıycak bir futbolcuyla süper olur.

Gökhan Hamburg'dan önce Chelsea'ye bağlı değil mi? Baros'u Chelsea'ye mi verecekmişiz? Baros-Torres takası fln yazmamışlar neyse ki, bu da güzel bir gelişme.

Yazın yetiştirme bedeli olarak 1 milyon dolarmı euromu ne karşılığında satmıştı chelsea hamburga.

Çok sevindim Arif'in İBB nin başında kalacağına.

Edit: Ne alaka lan, yanlış topiğe yazmışım:SS:

Tore 8 etmez net soyluyorum.. Barosta 5 etmez onuda net soyluyorum.. baros 3 etse.. 2 daha verirsin.. Torenin edecegi maksimum 5..

Turkiyede olsa 15 milyon cekerler o baska..

Töre'yi 1.144 Milyon'a aldı Hamburg bu sezon başında. Hamburg da sene sonu büyük ihtimal düşecek. Töre'yi mecburen elden çıkarmak isteyebilirler. 3 Milyon'a kapatırız bence. :yenieek: Sonuçta Kayseri'den, Gaziantep'ten, Bursa'dan almıyoruz ki Baros + para verelim.

Gökhan Aslan oluyor

Transfer atağına erken kalkan Galatasaray’ın gündemindeki bir isim daha netleşti; Gökhan Töre.

dfzf.jpg

Transfer atağına erken kalkan Galatasaray’ın gündemindeki bir isim daha netleşti; Gökhan Töre...

Şu sıralar Almanya’da Hamburg formasını giyen 19 yaşındaki orta saha oyuncusu için fitilin ilk olarak A Milli Takım kamplarında ateşlendiği ortaya çıktı. Buradaki takım arkadaşlarına Almanya’da mutsuz olduğunu net bir dille anlatan Gökhan Töre’nin mesajı, Sarı-Kırmızılı futbolcular tarafından teknik direktör Fatih Terim’e iletildi.

SEBEP İSTİKARSIZLIK

Terim’in de genç ve gelecek vaat eden, aynı zamanda yakından tanıdığı bu futbolcu için olumlu görüş belirtip topu yönetime attığı, en kısa zamanda gerekli çalışmaların başlatılmasını istediği öğrenildi. Galatasaray’ın deneyimli hocasının takas için gözden çıkarmaya hazır olduğu isim ise Milan Baros. Golcü futbolcunun istikrarsızlığından çok şikayetçi olan Fatih Terim’in yöneticilerine, “Böyle bir takas olasılığı varsa kullanalım ve işi mümkün olduğunca çabuk çözelim” telkini yaptığı da edinilen bilgiler arasında. Aslan’ın kurmayları Gökhan Töre’nin ve kulübü Hamburg’un şartlarını öğrenmek için iki taraflı çalışma başlattı, en kısa zamanda somut bir adım atılması bekleniyor.

kralspor.ensonhaber

orta sahanın zenginleşmesi adına güzel fakat barosun ölüsü gol atıyor,her ne kadar eskisi kadar oynamaya istekli olmasada,en azından baros bitiriciliğinde ileri uç elemanı alınırsa baros gitmeli,gökhana laf yok ama en azından bu sene avrupada bitirmeli

bana yalan haber gibi geliyor ama Töre saglam adam, bence galatasaraya transferi olsa süper olur

Üst Alt