Baros ve Elmander şov: 3-0 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros ve Elmander şov: 3-0

Cevap: Baros ve Elmander şov: 3-0

Elmander - Baros - Stancu - Sercan gibi bir forvet 4'lüsü kursak bile fazlasıyla yeterdi aslında bize bu sene. Yüksek maliyetli forvet transferi yerine de ekstra 2 bölgeye transfer yapardık, bu forvet hattı bile çok yeterli Türkiye için.

Elmander+Baros>Emenike+Niang'dır kesinlikle , hatta açık ara.

Almeida+Bebe için kıyaslama açmıyorum bile.

Baros ve Elmander şov: 3-0Galatasaray yıldız golcüleri Elmander ve Baros'un attığı gollerle, Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Akhisar Belediyespor'u 3-0 mağlup etti.

17 Temmuz 2011 Pazar - 21:24

AA

Galatasaray, yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Akhisar Belediyespor ile yaptığı antrenman maçını 3-0 kazandı. Galatasaray Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre, sarı-kırmızılılar, yeni sezon hazırlıklarına Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Bank Asya 1. Ligi ekiplerinden Akhisar Belediyespor ile yaptığı antrenman maçıyla devam etti.

Basına kapalı yapılan maçta Galatasaray, 3-0 galip gelirken karşılaşmada gollerin 2'sini Baros, 1'i Elmander kaydetti.

Karşılaşmada Arda Turan dinlendirildi.

Yeni sezon hazırlıklarının yurt dışındaki ikinci bölümünü 18-27 Temmuz'da Almanya'da gerçekleştirecek olan Galatasaray, yarın sabah bu ülkeye hareket edecek.

arda selcuk cambiasso volkan şen elmander baros hattı süper duruyor. geriye bakınca tırsıyorsun:)

baros cift forvet oynanirsa yararli olur.

tek forvet oyandigi zaman gol atmakta zorluk cekiyoruz.

asıl fenerbahçeden bu tür hazırlık maçları bekliyoruz yeni rakiplerini tanımaları açısından :D

4-4-2 oynayacaksak bu ikiliden toplamda 30 gol + 10 asistlik bir katkı alırsak süper olur. :).

Bu maçın tekrarını izliyorum şu an..Culyo Selçuğun yerine oyun kurucu görevinde ve gerçekten güzel oynuyor..Stancu'dan bir şe anlamış değilim. Nedense bir şey anlamadım oyunundan. Isınamadım bu oyuncuya..Sağdan çok güzel akınlar yapıyor takım ama gel gör ki soldan yapılmış bir akın hala görmedim şu 15-20 dk'dır...Baroş iki gol atmış ama hala güçsüz gibi. Nedense ligde kaçırmayacağı 2 net pozisyon kaçırdı...

2.lig takimina bende atarim abartacak birsey yok. sezon baslasin görecegiz elmanderi barosu..

bende belli 2. yarısını izledim. elmander sağ açıkta bile yararlı olur... emre çolak müthiş oynuyor bir topu direkten döndü 2 şutu kaleciden

semih kaya sağ bekte deneniyor.....

anılda iyi......

ayhan abi vazifesi içn kaldı.........

yalnız 1. yarıyı nereden görebilirim

eğer sağlam yabancı alınırsa (muslera cambi orvet) gibi stancu kiralanır aykut şutlanır

Üst Alt