Bartuğ Elmaz, Galatasaray’a Veda Etti: "Beni hep iyi hatırlayın" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bartuğ Elmaz, Galatasaray’a Veda Etti: "Beni hep iyi hatırlayın"

Bartuğ Elmaz Galatasaray'a veda etti​

Galatasaray'da yeni sözleşme uzatmadığı için kadro dışı bırakılan ve Marsilya'ya transfer olan Bartuğ Elmaz, camiaya veda etti.​

Bartuğ Elmaz Galatasaray'a veda etti

Galatasaray'da sözleşme yenilemediği için kadro dışı bırakılan ve Marsilya'ya transfer olan Bartuğ Elmaz, veda mesajı yayınladı. Transfer sürecini anlatan Bartuğ, "Beni hep iyi hatırlayın" dedi.
Galatasaray ile sözleşme yenilemediği için kadro dışı bırakılan ve kontrat süresinin sona ermesi ile Fransa takımlarından Marsilya'ya transfer olan genç futbolcu Bartuğ Elmaz, sosyal medya hesabından veda mesajı yayınladı.

"Kulüp menfaatlerinin bilincinde hareket ettim"
Bartuğ Elmaz, yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı: "İçimden geçen duyguları anlatacak kelimeler belki yetersiz kalacak ama tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki Galatasaray formasını sırtıma geçirdiğim günden bu yana hem saha içinde hem saha dışında her zaman kulübümüzün değerlerini bilerek, menfaatlerinin bilincinde hareket ettim. Daha fazla forma şansı yakalamak ve Sarı-kırmızı renkleri en üst seviyede temsil etmek için elimden gelen tüm gayretimi gösterdim."

"Süreç istediğim gibi sonuçlanmadı"

Transfer sürecinde yaşananların isteği dışında olduğunu vurgulayan Bartuğ Elmaz, "Tüm kalbimle bu gayretlerin ve transfer sürecimin kulübüme katkı sağlayarak tamamlanması en büyük arzum olsa da maalesef süreç istediğim gibi sonuçlanmadı." dedi.

"Beni hep iyi hatırlayın"
Üzerinde emeği olanlara teşekkür eden Elmaz, "Gelişimimde üzerimde emekleri olan tüm hocalarıma, takım arkadaşlarıma, benden yaşça küçük olan sporcu kardeşlerime Türk gencinin neler yapabileceğini göstermek için her gün daha fazla özveriyle çalışıp, oyunuma yeni bir seviye eklemek, en yakın zamanda Ay-Yıldızlı formayı A Milli seviyede de üstüme geçirmek için çalışacağıma dair söz veriyorum. Beni hep iyi hatırlayın. Sevgi ve saygılarımla." ifadelerini kullandı.

Afbeelding

Evet profesyonel dunya. Evet gelecek kaygisi, evet belki Turkiye’den kurtulma arzusu.

Ama cocuk. Biz Metin Oktay’i Izmirspor’u elinin tersiyle itip cok azina Galatasaray’la imzaladigi icin sevdik. Biz Fenerbahce pesinden kosarken bizi sevenleri uzmeyelim dedigi icin sevdik.

Para hersey degil. Galatasaray tek gercektir. Seni ve Galatasaray’i basamak olarak kullananlari hep kotu anacagim. Uzerinde hakkim yok ama en ufak sekilde yaptigim harcamalardan cebine kurus girdiyse hakkim bir taraftar olarak sana haram olsun.

Çok yetenekli açıkçası. Kendi kalibresinde ciddi parlıyordu.

Şu yönden bakmak lazım. Çocuk 19 yaşında ve saha sürsen Taylan'dan bir tık üstte oynar. Bu çocuğa sözleşme yapmazsan ve özellikle böyle bir senede sözleşme imzalayalım sezonun yarısında görev al dense hayır demezdi bence.

Ama bence kendine edecek Mustafa Kapı gibi.

bizimkiler(yöneticiler) az avel değil buna eyvallah ama sen de az değilsin. İyi anmayacağım seni ama umarım güzel bir geleceğin olur.

Üst Alt