Baş Belası | ATV | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baş Belası | ATV

1500x500

Yapımcılığını ARC Film'in üstlendiği, başrollerini Seçkin Özdemir, İrem Helvacıoğlu, Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Taner Rumeli, Neşe Baykent, Buçe Buse Kahraman ve Barış Yalçın'ın paylaştığı yapım, birbiriyle zıt kişiliklere sahip olmalarına rağmen Emniyet Müdürlüğü'nde birlikte çalışmak zorunda kalan Şahin ve İpek'in hikayesini ekranlara geliyor...

dizinin, twitter sayfasi;
youtube sayfasi ;

yeni bir dizi,
suana dek 3 bolumu yayinlandi...
ilk iki bolumdeki hikaye, olaylarin gelisimi ,karakterlerin baglantisi iyi islenmis gozuktu gozume...

3.bolum kanimca ilk 2 bolumden ayri bir konu uzerinde ilerledi.

dizinin ana karakterlerinden ; sahin (seckin ozdemir) asabi,ters,uyumsuz biri gibi ilk bakista ,ilk bolumlerde cogu zaman, seckin ozdemir'i bu rolde gormek ilginc geldi,farkli bir tarzda.
behzat c vari kimi yonlerden....

kadin bas rol ipek (irem helvacioglu) nun onceki dizilerini izlememistim. bu dizi benim adima bir ilk oldu. farkli, yerli dizilerdeki karakterlere nazaran ozgun bir rolde bence.
hatta,
(sahin)seckin ozdemir , kadin basrol oyuncuya ikide bir ''enola'' diyor,..
bende hatirlamaya calisiyorum tanidik bir isim,, sonra youtube yorumlarinda ismin gectigi sahneleri yorumlayan mesajlara denk gelince ok dedim.
<:> enola holmes. :)

dizinin jenerik cok hos.
dizideki muzikler de iyi secilmis...
cekim olarak da izlettiren kamera acilari yakalanmis,.. ozellikle 3.bolumde riza karakterine yakin plan cekimler etkileyici idi karakter analizi minvalinde....

dizi de suana dek agir cekim, poz kasma,bakisma vs gibi gereksiz,
uzun kareler olmadi,..bu da ayri olumlu yonlerinden olarak pozitif tepki aliyor yorumlara baktigim vakit youtube uzerinde .

yaz sezonunda baslayan bir is olmasina ragmen,
yaz sezonu ile alakasiz bir genel konsept etrafinda donen kurgusu var gozlemledigim kadariyla...
elbette dizide komedi unsuru da mevcut. ozellikle bas rollerin ikili atismalari muthis isleniyor 3 bolumdur.
- yardimci oyunculardan ozellikle kadin bas rolun evindeki karakterlerin sahneleri komedi ve izlenesi enerjide......

tadinda ,dengeli, matematigi iyi islenmis gozuktu gozume simdilik ilk 3 bolum....
umarim ayni cizgide bozmadan devam ederlen,.. gittigi yere kadar, sonrasinda tadinda birakirlarsa geriye donup baktigimizda soyle guzel bir yapilmis vakti zamaninda deriz,..
dilagiyle....

dizi konusunda, vakti olanlara , bu diziye bir sans vermelerini oneriyorum...

iyi seyirler dilerim.

ps:

bolumler,fragmanlar yayinlandikca, sonraki bolumlere dair, bir iki sey yazabilirim o hafta yayinlanan bolume, fragman vidyolarina yonelik...

Adam dizi önermiş kanala niye takılıyorsunuz?
Onay almadan hiçbir oyuncunun çıkartılmadığı, gazetecilerin TV'lere yandaşlık durumuna göre çıkartıldığı bi yapıyı getiren, yandaş tv cilik ve gazeteciliğin Ülkemize sirayet etmesini sağlayan yapıları kendimce protesto ediyorum, bu yüzden anti kanalları da oluşmasına neden olan aynı tavırda hareket etmelerini sağlayıp maalesef objektif yayıncılığın bitmesine neden olan yapı olarak görüyorum. Halk Tv'de olsaydı yayıncı aynı şeyleri söylerdim, kutuplaşma ve ayrışmaya benim tepkim, temennim objektif medya.

Onay almadan hiçbir oyuncunun çıkartılmadığı, gazetecilerin TV'lere yandaşlık durumuna göre çıkartıldığı bi yapıyı getiren, yandaş tv cilik ve gazeteciliğin Ülkemize sirayet etmesini sağlayan yapıları kendimce protesto ediyorum, bu yüzden anti kanalları da oluşmasına neden olan aynı tavırda hareket etmelerini sağlayıp maalesef objektif yayıncılığın bitmesine neden olan yapı olarak görüyorum. Halk Tv'de olsaydı yayıncı aynı şeyleri söylerdim, kutuplaşma ve ayrışmaya benim tepkim, temennim objektif medya.
Güzel temenniniz için saygı duyarım ama tartışma konusu kanal değil dizi.

Güzel temenniniz için saygı duyarım ama tartışma konusu kanal değil dizi.
+ ,

sevgili cihan,

dedigin gibi, dizi konusu olarak acmistim, sanirim bu da bu konudaki son mesajim olacak.
diziye dair dizinin sonraki bolumlerine dair yorumlari ise eklemeyi dusunmuyorum. <>
*basliktaki 2.mesajimin son parafinda sonraki bolumlere yonelik yorum ekleyecegimi belirtmistim.
ister konu kaldirilsin, ister aktif dursun. belirtmek istedim nacizane.

+ ,

sevgili cihan,

dedigin gibi, dizi konusu olarak acmistim, sanirim bu da bu konudaki son mesajim olacak.
diziye dair dizinin sonraki bolumlerine dair yorumlari ise eklemeyi dusunmuyorum. <>
*basliktaki 2.mesajimin son parafinda sonraki bolumlere yonelik yorum ekleyecegimi belirtmistim.
ister konu kaldirilsin, ister aktif dursun. belirtmek istedim nacizane.
Niye yav baskı mi var

Üst Alt