Başakşehir, Arda Turan'la Anlaştı İddiası! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir, Arda Turan'la Anlaştı İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kadar Galatasaray'lıysa tüm camiadan, taraftarlardan ve terimden canlı yayına çıkıp hatalarını kabul edip özür dilesin hatta para pazarlığı yapmasın gelsin fedakarlık yapsın boş kağıda imza atsın tüm herkes barışsın(tabi yer mi bence yemez). Paranın adamı değil halkın adamı olan gerçek GALATASARAY'lı rahmetli taçsız kral METİN OKTAY'a selamlar olsun...

Son düzenleme:
O kadar Galatasaray'lıysa tüm camiadan, taraftarlardan ve terimden canlı yayına çıkıp hatalarını kabul edip özür dilesin hatta para pazarlığı yapmasın gelsin fedakarlık yapsın boş kağıda imza atsın tüm herkes barışsın(tabi yer mi bence yemez). Paranın adamı değil halkın adamı olan gerçek GALATASARAY'lı rahmetli taçsız kral METİN OKTAY'a selamlar olsun...
Hatalı olduğunu düşündüğünü sanmıyorum. Milli Takımı bıraktığını açıkladığı Basın Toplantısı mesela, hatayı kendisinde gördüğünü gösteren hiç bir açıklaması olmadı. Üstelik o Basın Toplantısı için, Arda ile öncesinde konuştuk, hatasını kabul edip özür dileyecekti, bizim için bile sürpriz oldu demişti Federasyondan birisi.

saçma sapan kaprisler yüzünden bize gelmiyor
sanki arda gibi türk oyuncu var,milli takım başka biz başka
takım karıştırma olayı olmazdı burada,başakşehir çok güçlü bir rakip olacak

Saçma sapan kaprisler dediğiniz komik teklif demesi mi? Karıştırma olayı olmazdı derken ne kastediyorsunuz? Yıllardır top oynamayan Arda sayesinde mi güçlü rakip olacak Başakşehir ?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir önceki mesajımda bahsettiğim açıklama bu, ben Federasyondan biri sanıyordum ama bizzat Fatih Terim yapmış bu açıklamayı. Bildiğim kadarı ile Arda tarafından yalanlanmadı.

Böyle davranan biri, konuşulup anlaşılanın aksine davranıyor ise, kendinden başka kimseyi düşünmüyordur. Bu yüzden Galatasarayı kendinden fazla düşündüğüne hiç inanmıyorum.

a08eafc889e5a0d766053414d7f9370e.jpg

Bir önceki mesajımda bahsettiğim açıklama bu, ben Federasyondan biri sanıyordum ama bizzat Fatih Terim yapmış bu açıklamayı. Bildiğim kadarı ile Arda tarafından yalanlanmadı.

Böyle davranan biri, konuşulup anlaşılanın aksine davranıyor ise, kendinden başka kimseyi düşünmüyordur. Bu yüzden Galatasarayı kendinden fazla düşündüğüne hiç inanmıyorum.

a08eafc889e5a0d766053414d7f9370e.jpg

Günümüzde maalesef böyle yürüyor işler. Asla hatalı olduğunu kabul etmeyeceksin. Komplo, beni çekemiyorlar, ben adamım, beni kandırdılar, ben ben ben diyeceksin ve bir yalanı 40 kere söylersen inanırlar mottosu ile temizsin bu kadar basit.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arda bize gelmesin de ne yaparsa yapsin, bu adami ne takimimda ne de milli formayla gormek isterim

zaten malesef fatih terim dahil , arda , aziz , demiroren , bu figurlerin hepsinin artik futboldan veya aktif gorevlerden uzaklasmasi gerektigini dusunuyorum

dursun gibilerin zaten hic yaklasmamasi lazimdi ayri mesele

fakat Gsaray hadi bilemedin besiktasa gelse anlarim fakat basaksehir icin barcelona birakilir mi ?

toparlanirsin , antrenman yaparsin , bir sekilde kadroda kalirsin , avrupada kimseyi gondermezler zorla , parasini alip yatsin demiyorum ama calissin gun olur devran doner bir kritik maca girer bir seyler yapar

insan bu tam olgunluk yasinda barcelona etiketini korumak yerine kalkip basaksehire gelir mi

ne istanbul ne acun ridvan ogulcan engin asigiymis bu adam , ne kalitesiz ne varosmus

Arda'yı Galatasaray'lı olduğu için severim desteklerim, bu dönem basın taraftarı gaza getirip Arda'yı önlerine atmak istiyor ve biraz biz de alet oluyoruz. Ancak Arda gerçekten Galatasaraylıysa "tinercilere sempatim var, belki onlarda da oynayabilirim" gibi demeçler vermeyecek. Hükümetspora giderse onu destekleyen az sayıdaki Galatasaray taraftarını da kaybedecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt