Başakşehir Bir "Adam" Daha Alıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir Bir "Adam" Daha Alıyor

A Spor'da yorumcu Erol Kaynar, Burak Yılmaz'ın bir sonraki adresinin Medipol Başakşehir olduğunu açıkladı.

Kaynar canlı yayında, "Birebir duyduğum bir haber. Ben birebir duymadan bunu magazin haberi olarak söylemem." diye konuştu.

Bana kötülüğün resmini çizebilir misin Abidin
images

---------------------Adam------------------
Adam-----Adam------- Adam------- Adam
----------------Adam--- Adam------------
Adam--------------Adam------------Adam
------------------Adebayor-----------------

Kendine yakışan yere gidiyor karaktersiz herif. Bunları toplaya toplaya batar başakşehir iktidar desteği mesteği de kurtarmaz. Arda'yı gördük mis gibi oynayan takımın ağzına etti.

Ülkede ne kadar antipatik ve sevilmeyen futbolcu varsa takıma toplamaya kararlılar galiba. Yazda Ali Koç başkan seçilip gönderirse Volkan Demirel'i de alırlarsa şaşırmam.

ne kadar karakteri bes para etmez "adam" varsa doldursunlar. tolga zengin, volkan sen, gökhan gönül, yasin öztekin, olcay sahan, caner erkin, selcuk inan falan yakisir. s8ide alsinlar madem kankalari orada kendi de gitsin bizim pesimizi biraksin

Selçuk'u şu adamlarla anıp durmayın. Kimin kiminle arkadaşlık ettiğine karışamayız. Arda'nın her röportajında Emre'yi araya sıkıştırması gibi sürekli gözümüzün içine soksa insanları o zaman sorun olurdu.

Arda, Emre ve Burak'ın sürekli haberleştiği ve özel arkadaşlıkları olduğunu sezinledim. Bu bağlamda birleştirirsek doğru olabilir.
Arda tek başına bile Başakşehir'i sekteye uğrattırsa Burak'la beraber şampiyonluk yarışından erken koparlar.
(Bu sene 2.olurlarsa Şampiyonlar Ligi'nden gelecek tüm gelirler bize kalmış olur ayrıca.)

Üst Alt