Başakşehir Dağılıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Taraftarı olmayan kulübün ayakta durması mümkün değil zaten. Stat dolacak, forma satılacak, marka değeri olacak. Tüm bu gelirler şampiyonluk gelirleri kadar önemlidir. Belediyenin kaynaklarıyla ayakta durmaya çalışınca da belediye el değiştirdiği anda tökezleme olur. 23 Haziran'ı Binali Yıldırım kazansa bile eskisi gibi yüksek destek göremez. Halk bu konuda uyandı.

Bir diğer konu satış zırvalığı. Saçma. Hiçbir gerizekalı yine taraftarı olmayan kulübü almaz.

Yeni mi akillarina gelmis bu? Serdar Tasci gibi kimsenin almadigi bir topcuyu bile devre arasi kadrosuna katti enayiler. Beter olsunlar.

Hic biri gitmez diyorum.

işe yarayacak olanlar fenere dikey geçiş yapar
İnşallah İrfan Can ve Visca'yı iyi bir fiyata FB'ye kitlerler de tam beyin ölümleri gerçekleşir. İkisi de 3 büyüklerin topçusu değil.
Caicara ve Robinho haricinde hiçbiri 3 büyüklerin 11 oyuncusu olamaz. Adebayor da epey bitik fizik olarak zaten. O yüzden onu saymıyorum.
Mariano'yu dehleyip Caicara'yı uygun bir fiyata isterdim mesela. Yaşı da 30 daha. En az 2 yıl kullanıp sonra Brezilya'ya paslardık.

Üst Alt