Başakşehir Fenerbahçe ile Anlaştı İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir Fenerbahçe ile Anlaştı İddiası

Her açıdan win win olur bizim için. İrfan bu şartlarda Fener'e gidiyorsa top oynamaya niyeti yoktur ve Fenerbahçe'nin bu kadar ihtiyacı yokken bize inat alması batarken onlara daha yukarıdan el sallamamazi sağlar.

Ferdi'nni bonservisini verdilerse + üstüne 7 milyon euro verdilerse ihtiyacı olmayan bir adam vallahi sevinirim. Onun dışında dediğim gibi Melih İbrahimoğlu'nu bitirmek lazımdı şimdiye kadar. Bu arada kaynak hiç güvenilir değil Burha Can Terzi Mostafa ASSE'ye yakın diyordu ve kendisinin daha doğru haberine rastlamadım.

Hahahaha haberin içeriği belli olmuş. Adam resmen dalga geçmiş

Bu Ne lan. Spekulasyon sadece. GS yükseltmiyor diye demis

Fenerbahçe'nin teklifi; 6.5 milyon Euro + Deniz Türüç + bir oyuncu + İrfan Can Kahveci'nin bundan sonraki satışından % 25 pay. [Ajansspor]

Haber değeri bile olmayan 2 haftadır konuşulanların derlenip haber diye yazıldığı haberimsi bir şey yazmışlar. Sakinliğimizi koruyalım arkadaşlar. Burhan Can Terzi'nin ne olduğu önceden de biliniyordu, derdi ortalığı karıştırmak. Yıllardır aynı şeyi yapıp duruyor Galatasaray ismi geçince.

İrfan Can Kahveci, daha önce yaptığı açıklamada transfer olmak istediğini söylemiş, Başakşehir kimle anlaşırsa sorun çıkarmayacağını belirtmişti.

Haberin içeriğinde bu yazıyor. Böyle bir açıklamasını bir kişi bulup getirsin götümü açacağım foruma.Medya oyunu bunlar

ya zaten irfan fener de olur galatasaray da başkanım hangisiyle anlaşırsa ona giderim kafasındaysa buyursun fener'e gitsin.

150 tane orta saha oyuncusunun olduğu kulübe gidecek kadar vizyonsuzsa gelmesin zaten.

Okan da ayrıldıktan sonra İrfan bir yerlere gidecek belli ki. Okan'ın gitmesiyle bile ilintili olabileceğini düşünüyorum çünkü Avcı'yı 10 yıl çeken Göksel kendini şampiyon yapmış hocayı yarım sezonda harcamaz yüksek ihtimal. Okan da hedef küçültüleceğini görünce fıytmış olabilir. Biz alırsak memnun olurum ama bahsedilen gibi 7.5 + 2 oyuncu, üstüne sonraki satıştan payla filan Fener'e geçirilirse o da beni çok üzmez.

Üst Alt