Başakşehir FK, Okan Buruk ile Yollarını Ayırdığını Açıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir FK, Okan Buruk ile Yollarını Ayırdığını Açıkladı

Bu ayrılığın tek nedeni performansa dayanan bir ayrılık değil bence ve tek taraflı olduğunu da düşünmüyorum. 2 hafta önce takımı yenilemek, yeni bir oyuncu grubuyla yeni bir takım kurmak istiyorum diyen adam 2 hafta sonra bu duruma gelmez. Başka şeyler de vardır

Tarihinde ilk defa Şampiyon oldular Okan sayesinde. Kollandıkları doğru, ama avcı gibi birisi olsaydı yine olamazlardı.
Akhisar gibi düşerler umarım.

Yerine kim gelecek acaba.

Ayrıca IBB nin patlayacağı çok belliydi adamlar huzur evi gibi takım. Şampiyon olduktan sonra niye gençleşmeye gitmediler sıcak parayla anlam verememiştim zaten.

Bu ayrılığın tek nedeni performansa dayanan bir ayrılık değil bence ve tek taraflı olduğunu da düşünmüyorum. 2 hafta önce takımı yenilemek, yeni bir oyuncu grubuyla yeni bir takım kurmak istiyorum diyen adam 2 hafta sonra bu duruma gelmez. Başka şeyler de vardır
Okanin topçularla sorunu vardi galiba. Gönderilmelerini istediği topçuları gondermedilerse Okan da ben bu şekilde çalışamam demistir.

Üst Alt