Başakşehir Maçı İlk 11'imiz Açıklandı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hem Nagatomo, hem Linnes hem Emre Tasdemir fazla bir pozisyon icin. Bunlardan ya Nagatomo'yu ya Linnes'i kadroya almayip en azindan yedeklerde Badou olmaliydi. Hoca burada yanlis yapti benim gozumde. Simdi kenardan yine futbolu birakmis Selcuk'a kalirsak vah halimize.

Mariano iç saha maçlarında gayet iyi. Ayrıca geçen sene başak maçınının galibiyetini getiren ilk golü attı. O maç sıkışmıştı resmen kilidi açtı. Onun dışında niye bu kadar Linnes'e takınıldı anlamadım.

Hem Nagatomo, hem Linnes hem Emre Tasdemir fazla bir pozisyon icin. Bunlardan ya Nagatomo'yu ya Linnes'i kadroya almayip en azindan yedeklerde Badou olmaliydi. Hoca burada yanlis yapti benim gozumde. Simdi kenardan yine futbolu birakmis Selcuk'a kalirsak vah halimize.
Tasdemir anca Cenk Ahmet'i falan tutabilir. Ayrica Mariano'ya bir sey olsa kimi koyacagiz sag beke? Linnes'in olmasi dogru. Ndiaye gecen hafta cok kötüydü.

Tasdemir anca Cenk Ahmet'i falan tutabilir. Ayrica Mariano'ya bir sey olsa kimi koyacagiz sag beke? Linnes'in olmasi dogru. Ndiaye gecen hafta cok kötüydü.
Linnes kalabilir di o vakit Nagatomo yu kesip onun yerinde oynardi, gerektiginde Mariano' ya bir sey olsa Emre sol bekte idare ederdi. Kendi sahamizda oynuyoruz sonucta. Simdi orta saha hamlen hic yok bunu dusunen var mi?

Üst Alt