Başakşehir Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Ilk macta Elia Maicon'u delik desik etmisti

Gecen hafta'da laubali hareketleriyle kötü oldugunu gösterdi,yedek olmasi dogru karar

Serdar en güzel dövme salonunda performans gösterebilir...
Niye bu kadar ön yargılısın ki Serdar'a karşı :D :D En büyük yerli düşmanlarından biri olarak Serdar'ı net bir şekilde beğeniyorum ben. Sıçar dediğin Serdar geçen maç Gençlerbirliği maçında Fernando ile beraber ayakta kalan tek isimdi. Maicon sıçtı ve golü yedik hatta :D İkisi de bizim oyuncumuz ama sadece yerli olduğu için bu kadar ağır eleştirmemek gerekiyor bence. Maicon da nerdeyse 1.5 sezon oldu hala tatil yapmadı Brezilya Ligi'nden dolayı, seneye daha iyi olacaktır.

Niye bu kadar ön yargılısın ki Serdar'a karşı :D:D En büyük yerli düşmanlarından biri olarak Serdar'ı net bir şekilde beğeniyorum ben. Sıçar dediğin Serdar geçen maç Gençlerbirliği maçında Fernando ile beraber ayakta kalan tek isimdi. Maicon sıçtı ve golü yedik hatta :D İkisi de bizim oyuncumuz ama sadece yerli olduğu için bu kadar ağır eleştirmemek gerekiyor bence. Maicon da nerdeyse 1.5 sezon oldu hala tatil yapmadı Brezilya Ligi'nden dolayı, seneye daha iyi olacaktır.
Yerli olabilir ama mümkünse türkiye sınırlarında doğmasın; eren-tolga-sinan problemim yok bilakis seviyorum...

Maicon iyi hoş da geçen maç resmen arandı ve sonunda golü yedirdi. İlk başak maçındaki 5 golde de yapamadıkları sebebiyle katkısı var.
Stoper tandemi kimle kurulursa kurulsun defolu olacak. Şans ve bireysel oyuncu performanslarının bugün bizden yana olmasını umut edeceğiz.

Kadroda eli yüzü düzgün iki ofansif oyuncu olsa Hoca, Belhanda ve Feg'i de keserdi muhtemelen.

Maicon sebebiyle Gençlerbirliğinde 1 puan bıraktık , ayrıca 3-4 dk vardı belkide bir son dk golü bulacak 3 puanla gelecektik. Saçma bir top kaybı gol.
Denayer doğru tercih

Üst Alt