Başakşehir Maçına Skandal Hakem Ataması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir Maçına Skandal Hakem Ataması

talimat gelmiş her hafta galatasarayı doğrayın diye. önceki sezonlarda arada bi yaptılar engel olamadılar bu sefer işi şansa bırakmıyorlar

ulan takım dağıldı zaten daha neyin önlemini alıyorsunuz böyle adamlar göndermeye devam ederek.
başak gecen yıl yediği haltların aynını yine yiyor fakat bu sene farklı olarak sessiz yapıyorlar.

Son zamanlarda örgütlü bir şekilde takımın üzerine geliniyor. İnanırsınız inanmazsınız. Normalde böyle komplo teorilerine inanmam, ihtimal vermem lakin son teşvik primi, şike iddaları sallamasyonları da bunu destekliyor. Bu gün yine biri çıkmış Hagi bana teşvik primi verdi diyor. Her koldan geliyorlar. Yönetim daha sert olmalı.

Son zamanlarda örgütlü bir şekilde takımın üzerine geliniyor. İnanırsınız inanmazsınız. Normalde böyle komplo teorilerine inanmam, ihtimal vermem lakin son teşvik primi, şike iddaları sallamasyonları da bunu destekliyor. Bu gün yine biri çıkmış Hagi bana teşvik primi verdi diyor. Her koldan geliyorlar. Yönetim daha sert olmalı.
Berat albayrak sebebiyle olan gelismeler hepsi

Damat bos durmuyor

Galatasaray'ın artık güçlü bir yönetime ihtiyacı var.

Başkan elinden geleni yaptı belki bunun için sağlığından bile oldu ama daha güçlü bir yönetime ihtiyaç var...Federasyonda,sosyal medyada çok zayıfız. Adamlar bugün ali palabıyık ataması konusulmasin diye yalandan hagi-tesvik olayını gündeme getirdiler.. Bu 3 haftalık rezalet hakem yönetimlerine de 3 aydır alt yapı hazırladılar.. Yok gs 2 senedir kollaniyor yok 1987 sezonu saibelidir diye diye fenerli başkanın yönettiği federasyonu gs li ilan ettiler...Herşeyi anlıyorum da şu sosyal medyayı düzgün kullanım be kardeşim..

Geçen sene 2 fener maçında 4 puana mal olan fırat aydınus ve ali palabıyık hatalarını,içerde 2 puana mal olan konya maçı hüseyin göcek rezilligini,Erzurum macinda rodrigueze verilmeyen penaltiyi,terime verilen absürd cezaları koysaniza arkadaş ortaya...

2017-18 sezonunda içeride karabük maçında dünyanın en yalandan penaltısını çalan alper ulusoy'u,içeride 0-0 biten fener maçında ilk yarim saatte ikisi itirazdan 3 oyuncumuza kart gösteren ve hasan alının yaptığı net penaltıyı veremeyen cüneyt çakırı,bir sonraki hafta trabzon deplasmanında maçın basında pereira nin fernando'ya yaptığı direk kırmızıyı vermeyen üstüne feghouli'yi yalandan a atan Halis Ozkahya'yi,üstüne 3 mac ceza veren federasyonu,ligin 2.yarısi deplasmandaki kasımpaşa maçında öndeyken rakibe bedava penaltı veren rezili,kazandığımız akhisar deplasmanında selezynov a penaltı uydurulan pozisyonları koysaniza kardeşim..

Yine 2016-17 sezonunda ligin 2 yarısi karabuk deplasmaninda öndeyken selezynov' a penaltı uyduran cüneyt çakır ve 2 hafta sonra bjk macinda atinc nukan'in yasin'e yaptığı penaltıyı veremeyen ve şampiyonluk yarışına havlu atmamıza yol açan bülent yıldırım i konuşsanıza,anlatsanıza.. ..

Bunları hep taraftar anlatıyor tek tek çıkın konuşun artık..

geçen hafta bizim maça alper ulusoy fener maçına fırat aydınus ve bjk maçına mete kalkavanı verip combo itnelik yapan bi federasyondan bu dakikadan sonra herşey beklenir. tam gaz şaibe yapıyorlar fren falan yok

Serdar Ali bu konuyu iyice su yüzüne çıkardı vole programında.Sistem Galatasarayı devre dışı bıraktı diye.Bu skandal hakem atamaları filan hepsi önceden planlanmış kurgunun 1 parçası.

evren turanla emre bol çıktıları tv kanalında ibb ye ve tsye sallayabiliyorlar mı?
az önce bi yayınları denk geldi farklı bi yerde. adamlar ibb başkanını gömdüler bu doğramalar bu hakem işleri hep onun tarafından yapılıyor dediler
normal şartlarda kovulurlardı

hakem bize yardım edecek

ve herkes diyecek ki ağladınız ağladınız hakem yardım etti şeklinde bir algı oluşturacaklar

böylece ibb puan kaybını hakem yüzünden yaşadık diyecek

tsnin de önü açılmış olacak

haftaya da ts maçında hakem yine bizi doğrayıp tsyi şampiyon yapmaya çalışacaklar

Bu sezon keşke hep böylelerini atasalar , zaten bu yıl gitti . Belki bunları ataya ataya yönetimi çıldırtırlar da, yönetim en sonunda kızıp çakı gibi takım kurar

Hakem normal yönetecektir bu sefer çünkü Başakşehir’in kazanması Trabzon’un hiç işine gelmez. Trabzon’dan dolayı bu sefer adaletli yönetim gösterecektir.

Kamuoyunda da Galatasaray bastırdı, Derin Galatasaray devreye girdi hakemleri yanlarına çektiler mesajı verip milleri bize karşı kışkırtma fırsatı olacaktır.

Aynı zamanda kendilerince bize “Ali Palabıyık hani sizin düşmanınızdı bak ne güzel maç yönetti” demeleri için olanak sağlayacaktır.

Win-win-win. Çok güzel plan yapılmış.

Bir kere de olayı çözümleme be adam.

Üst Alt