Başakşehir Üşümesin Ama Galatasaray Donsun! -12'de Maç mı Olur? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir Üşümesin Ama Galatasaray Donsun! -12'de Maç mı Olur?

Dün akşam Twitter'da denk gelince, "saatler açıklanmadı, default hali ile 19.00 olarak eklediler herhalde siteye" dedim kendi kendime.

Ancak TFF'de ciddi ciddi Erzurum'da mart ayının başında saat 19.00'da maç oynatılacağı yazıyor.

Erzurum'un iklimi malum, hava koşullarını konuşmaya gerek yok.

Aynı gün 16.00'da Malatya'da Başakşehir'i oynat, Galatasaray'ı Erzurum'da saat 19.00'a koy.

Reytinginiz de batsın, insanlığınız da, ayak oyunlarınızda.

(Erzurum 25 günlük hava durumu)

4be2e5cc4121.png

Yönetim bu konunun üzerine acil olarak düşmeli, maç daha erken saate alınmalı.

Bu işte soğuktan ziyade rakım önemli. O rakımdaki oksijen seviyesinin azlığı soğuk havayla da birleşince takımı ciddi anlamda etkileyecektir. Bir gün önce gidip gece antenman yapmamız lazım. Arada da Hatay deplasmanı var, nasıl olcak bilmiyorum.

Gündüz maçlarında da motivasyon sıkıntısı yaşıyor bizim gibi takımlar, gerçi bu sefer bir istisna olabilirdi.

1 gün önce Kayseri'de oynanacak Beşiktaş maçı da gündüz mesela.

Yonetim mac saatine itiraz ederse belki degistirebilirler. Gunduz herhangibir saat yada Basak ile ayni saate olabilir.. Bu hafta oldugu gibi..

Ligin en yüksek reytingli takımı olmanın dezavantajları da var. Çok çok zorunlu kalmadıkça bize gündüz maçı oynatmazlar.
Ticari üyeler tepki gösteriyor çünkü.

Onlar da donacak. Kadroları yabancı ağırlıklı.

Bu maçı bu saatte oynatan kafa müthiş zaten.

Rastgele alınmadı ki bile bile alındı puan kaybı yaşama ihtimalimiz artsın diye 2000 rakımdaki ildeki maç 7 de bizden önce maçları hep 1,30 bjk maçını da 16 da oynamışlardı, başakşehir şu mevsimde orda maç yapsa il değişirdi maç oynanmaz diye bize gelince saat 19.

Üst Alt