Başakşehir vs Beşiktaş - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir vs Beşiktaş

biz sampiyon olamadiktan sonra kim olursa olsun düsüncesinde degilim, biz olamadikdan sonra diger büyükler de olmasin düsüncesindeyim. basaksehir bügün vardir yarin yoktur, bir iki yil sonra bursaspor gibi iner geri alt bölgelere. onun icin besiktasin bu yil tekrardan sampiyon olmasi demek büyük pastanin büyük kismini kasasina koymak demek. CL katilim payi da alacak ve bunun sayesinde akili bir transfer politika yaparlarsa ücüncü sampiyonluk yolunu bulurlar bunu kim ister? onun icin varsin basaksehir sampiyon olsun fiko ve capulcularin hayalleri sönsün.

guzel ama basaksehir sampiyon olursa otomatikman bizim ucunculukte kalmamizi beraberinde getirecek

bjk yine ikinci olup cl sansini deneyecek

neden biz ikinci olup parayi biz kazanmayi dusunmuyoruz

Başakşehir'i destekliyorum aga.

Şampiyonlar ligi geliri benim cebime girmeyecek. Ben dışarda Beşiktaş taraftarıyla muhatap olunca iki sene üst üste şampiyon olduk muhabbeti dinlemek istemiyorum.

Başakşehir'i destekliyorum aga.

Şampiyonlar ligi geliri benim cebime girmeyecek. Ben dışarda Beşiktaş taraftarıyla muhatap olunca iki sene üst üste şampiyon olduk muhabbeti dinlemek istemiyorum.

Mantiga bak . O para olmadikca ve o parayi adam akilli kullanacak yonetim olmadikca bir sene sonra bjk lilerin uc sene ust uste sampiyonluk muhabbetini dinlersin

ben bu forumu bazen anlamiyorum ,maddi konulari ne kadar onemsiz karsiliyorsunuz

yok tugay 200 bin lirayi almasa ne olur ,yok CL geliri benim icin onemsiz , dursun 20 milyon kefalet koymus o da ne ki demeler

bu paralari siz her gun kazaniyorsunuz galiba

Mantiga bak . O para olmadikca ve o parayi adam akilli kullanacak yonetim olmadikca bir sene sonra bjk lilerin uc sene ust uste sampiyonluk muhabbetini dinlersin

ben bu forumu bazen anlamiyorum ,maddi konulari ne kadar onemsiz karsiliyorsunuz

yok tugay 200 bin lirayi almasa ne olur ,yok CL geliri benim icin onemsiz , dursun 20 milyon kefalet koymus o da ne ki demeler

bu paralari siz her gun kazaniyorsunuz galiba

Geçen sene şampiyon Bjk olacaksa kupayı Fener alsın razıyım diyordun.Kupayı Fener alsa bu sene Avrupa'da yoktuk,bu düşünce değişimine ne yol açtı ki acep.

Geçen sene şampiyon Bjk olacaksa kupayı Fener alsın razıyım diyordun.Kupayı Fener alsa bu sene Avrupa'da yoktuk,bu düşünce değişimine ne yol açtı ki acep.

E cunku fb kupayi alsaydi ligde bir alt sira avrupa ligi icin yetiyordu

bu soruyu sezon ortasinda sorarsan ,biz de hala 40 li puanlarda isek haliyle avrupaya kapagi atmak icin en garantili yol 5 incilikti

eger fb i bjk mi sampiyon olsun dersen yine bjk derim ,fenerin bizle eslesecegi durumda fener kupayi alsin demem ama fenerin kupayi almasi ligde bir alt siraya avrupa sansi taniyorsa cikarimi dusunurum

yarin basaksehir bjk yi celmelerse sampiyonluk sansim varsa onu isterim ,kopmussam bjk kazansin basaksehiri yakalayim derim

BJK fener ve başakşehir'i yenemez gibi görünüyor. Yenemediği takdir de şampiyonluk gidebilir.

Biz Başakşehir'i yeneriz ZTK'da gördük ki gücümüz fazlasıyla yetiyor bu dandik kadroya rağmen.

Başakşehir haftaya içerde karabüğü yenemez. Aynıı gün BJK deplasmanda Antalyasporu yener ve Başakşehirin 3.lük yarışı başlar.

Onu bilmem de 10/10 yapıp biz şampiyon olalım tabi kadro da sakatlar artmazsa trabzon dep sonrası bu ihtimal düşünülebilir son 5 maç kolay önümüzdeki 5 maç içinde en kolay adana ve en zor 2 maç trabzon ve başakşehir dep eğer bu 2 deplasmanı sorunsuz atlatırsak işte o zaman bizim ihtimalimiz de artabilir hatta diğer rakiplerin eli ayağına dolaşacaktır... Tudor hocamıza güveniyoruz inanıyoruz umarım bir mucize gerçekleştirir eğer 10/10 yaparsa 76 puan oluyoruz ki şampiyonluk için yetecektir :D

Antalya (dep) 2-3(G)
Gençlerbirliği 3-2(G)
Trabzonspor (dep)
Adanaspor
Başahşehir (dep)
Fenerbahçe
Bursaspor (dep)
Kasımpaşa
Gaziantepspor (dep)
Osmanlıspor
Alanyaspor (dep)
Konyaspor

Son düzenleme:
guzel ama basaksehir sampiyon olursa otomatikman bizim ucunculukte kalmamizi beraberinde getirecek

bjk yine ikinci olup cl sansini deneyecek

neden biz ikinci olup parayi biz kazanmayi dusunmuyoruz

ikinci olabilme ihtimalimizin olacagini pek düsünmüyorum birileri engeller hakem hatalari ile ve arti olarak ikinci olarak CL ön elemeyi gecebilecek kalitede bir takim kuracak mi bu capsizlar ondanda hic emin degilim. Kücük dip not bu dursunla belki bir sezon daha Uefadan ceza yeriz, cünkü gene borclanma sinirini asmisiz. adamlar 6 ay icinde sirf 30milyon euro borclanabilirsin demis bizimkileri 40 ka dayanmis

Son düzenleme:
bir şekilde eleme oynayacak kadar bile olsada Cl şansımız olsun şampiyon kim olursa olsun

bu arada, sezonun ilk yarısında ki kopuşumuzu başlatan maç silsilesi başlıyor

zart diye 4 te 5 te görmeyelim kendimizi

Bizim takımın ikinci olacağına inanmadığım için bunlar ne halt yiyorsa yesin umrumda değil.

Hele hele şerefsiz Emre'li ve Göksel Gümüşdağ'lı Başakşehiri hiç destekleyecek değilim. Biz IBB'yi yenip Beşiktaşın önünü açarız kesin.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Üst Alt