başakşehir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

başakşehir

Abdullah Avcı açıklamaları ile Başakşehiri değerlendirmek istiyorum,

"Bu mağlubiyetten sonra şampiyonluk şansınızı nasıl görüyorsunuz?" sorusuna "Biz şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Onların kaygısı daha fazlaydı, 5 puan gerideydiler, şu an fark 2 puana düştü. Hala ligin tepesindeyiz. Bence değerli olan şu, 4 senedir üstüne koyarak geliştirdiğimiz oyun ve ligin zirvesinde oluşumuz. Fenerbahçe tamamen oynatmamaya yönelik bir oyun oynuyor, bu bizim ne kadar büyüdüğümüzü gösterir. Şampiyon gibi oynamaya, topa sahip olarak oynamaya devam edeceğiz. Yarış 4 takım arasında devam ediyor." cevabını verdi.

Her ne kadar siyasi destek ile bir noktaya gelmiş olsa da kısıtlı imkanlarla ve arda dışındaki düşük maliyetli transferlerinin örnek olduğunu düşünüyorum..

Fenerbahçe'nin dünkü oyun stili aslında Avcının da dediği gibi oynatmamaya yönelikti. Şampiyon olmuş bursasporun bile ne kadar içler acısı hale düştü, ben bu yönüyle başakşehirin yönetimini takdir ediyorum.

Şahsen derbi maçlarının, büyük takımların birbirini sınaması için yeterli olmadığını düşünüyorum. Düşününce tüm anadolu takımları size karşı savunma yapıyorlar ve siz sürekli saldırıyorsun. Kontra dışında savunma meziyetlerinizi geliştirmiyor ve bu yönde önlem almıyorsunuz. Ama Başakşehir bunu sağlıyor keşke yabancı sermayeye satılsa ve bu istikrarı devam etse.

Neyse konuyu özetlemek gerekirse; Başakşehirin diğer anadolu takımları gibi gelişigüzel futbol oynamadığını ve ligdeki seviyeyi bir üste taşıdığını düşünmekteyim. :hat:

Son düzenleme:
Abdullah Avcı açıklamaları ile Başakşehiri değerlendirmek istiyorum,

Her ne kadar siyasi destek ile bir noktaya gelmiş olsa da kısıtlı imkanlarla ve arda dışındaki düşük maliyetli transferlerinin örnek olduğunu düşünüyorum..

Fenerbahçe'nin dünkü oyun stili aslında Avcının da dediği gibi oynatmamaya yönelikti. Şampiyon olmuş bursasporun bile ne kadar içler acısı hale ortaya düştü, ben bu yönüyle başakşehirin yönetimini takdir ediyorum.

Şahsen derbi maçlarının, büyük takımların birbirini sınaması için yeterli olmadığını düşünüyorum. Düşününce tüm anadolu takımları size karşı savunma yapıyorlar ve siz sürekli saldırıyorsun. Kontra dışında savunma meziyetlerinizi geliştirmiyor ve bu yönde önlem almıyorsunuz. Ama Başakşehir bunu sağlıyor keşke yabancı sermayeye satılsa ve bu istikrarı devam etse.

Neyse konuyu özetlemek gerekirse; Başakşehirin diğer anadolu takımları gibi gelişigüzel futbol oynamadığını ve ligdeki seviyeyi bir üste taşıdığını düşünmekteyim. :hat:

Caiçara'ya 3.5 M verdiler. Clichy'e 3M maaş verdiler. Emre,Adebayor en az 2.5'a oynuyor. Devlet tarafından bedavadan stad,tesis,sponsor destekleri var.

Ayrıca 4 senedir ismi Başakşehir olsa da 11-12 senedir 1 senelik ara hariç Süper Lig'deler ve altyapıdan kazandırdıkları oyuncu var mı? Hayır. Sadece geçen sene Cengiz vardı o da zaten Altınordu'dan yetişti.

Taraftarsız,proje takımıyım diyorsan Altınordu,Gençlerbirliği gibi oyuncu servis eden kulüp ol ve seni takdir edelim. Ama bunlar para harcayarak büyük takım olma hevesi olan bir takım. Bu yüzden Osmanlı,Kasımpaşa,Başakşehir'i sevmiyorum ve takdir de etmiyorum.

Çünkü tamamen futbol ruhuna aykırı bir takım. Ayrıca bu takımda doğru yapıyı kurmak kolay. Galatasaray'da "2-3 sene kötü gideceğiz ama uzun yıllar sürecek yapı kuracağız" dense ortalık ayağa kalkar. Geçtim Galatasaray'ı Bursaspor,Trabzonspor'da bile yapamazsın.

Uydurma bir şehirdir. 2008 de kuruldu. Mevcut ülkeyi idare eden ideolojinin özellikle yerleştirildiği ve yerleştiği elit-muhafazakar bir ilçe. 2014 de birde takımları oldu.

Saka maka Istanbu'da metro oldugunu bilmiyordum neyse ki metro bunlara sporsor oldu ve metro oldugunu ogrendim . Tabii bir de 3. kopru yapiliyormus Basaksehir'e verilen reklam sayesinde bundan da haberim oldu . Kanaatimce cok faydali bir takim . Sayelerinde Istanbul ulasimina dair bilgiler ediniyoruz .

Saka maka Istanbu'da metro oldugunu bilmiyordum neyse ki metro bunlara sporsor oldu ve metro oldugunu ogrendim . Tabii bir de 3. kopru yapiliyormus Basaksehir'e verilen reklam sayesinde bundan da haberim oldu . Kanaatimce cok faydali bir takim . Sayelerinde Istanbul ulasimina dair bilgiler ediniyoruz .
Sponsorlara bak.
Kim demis canim devlet yardimi var diye.

Fenerbahçe tamamen oynatmamaya yönelik bir oyun oynuyor, bu bizim ne kadar büyüdüğümüzü gösterir. Şampiyon gibi oynamaya, topa sahip olarak oynamaya devam edeceğiz.

ne demek bu yaw
basaksehir dun ne yapti da buyuk takim ya da sampiyon gibi oynamis diyebilelim ya da fb kucuk takim gibi oynayacak ne yapmis
fb herifleri GULE OYNAYA yendi, topa sahip olma babinda da iki takim arasinda da bir fark goremedim, ha mac 32 dk berabere kalan surede de bir takimin ustunlugunde oynandigi icin muhakkak bir fark olmustur
ama basaksehir topa sahip oldugu vakit bir halt yapamadi ki

avci'nin aciklamasi tamamen fail. maci izlemesek yutturacak. dun bir takim futbol oynadi o da fener di. basaksehir kendini barcelona zannedip ortaya 'guzel ve hizli' futbol koymak istemis olabilir lakin oyle bir futbolu dun hic goremedik. fenerbahce bu maci oynamasi gerektigi gibi oynayip hic zorlanmadan aldi, hatta daha buyuk bir skor ile maci bitirmemis olmalarina sukretsin avci. sanki top oynamislar da gelip hikaye anlatiyor.

Birde kendini beğenmiş tavırları yokmu beni benden alıyor belediyespor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt