Başakşehir’den İrfan Can Açıklaması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir’den İrfan Can Açıklaması!

SON DAKİKA

🗣 Başakşehir CEO’su Mustafa Eröğüt:

“Gazetelere baktığımızda her gün farklı futbolcumuzun rakiplere transfer olduğunu görüyoruz. Bu haberlere şaşırmıyoruz ancak şunu belirtmek isterim adı geçen futbolcularımıza yurtiçinden hiçbir kulübün resmi teklifi olmamıştır"

SON DAKİKA

🗣 Başakşehir CEO’su Mustafa Eröğüt:

“Gazetelere baktığımızda her gün farklı futbolcumuzun rakiplere transfer olduğunu görüyoruz. Bu haberlere şaşırmıyoruz ancak şunu belirtmek isterim adı geçen futbolcularımıza yurtiçinden hiçbir kulübün resmi teklifi olmamıştır"
Ya gerçekten teklif yapmadık ya da teklfimiz beğenilmedi her koşulda İrfan bize yar olmaz gibi büyük ihtimal yurt dışı yapar o yüzden tez elden bu sevdadan vazgeçmemiz lazım olan bize olacak.

ulan ben mi yönetiyorum transfer işini. kasada ne kadar para var nası bi yapılanma içerisindeler sanmıyorum ama alternatifleri neler birsürü soru işareti var. ben gelebileceğini düşünüyorum. gelirse onursal olcam mı ondan bahsedelim. iş falan yapmam ama yeşil yeşil takılırım forumda.
temas var dememişmiydin ?

olmazsa gereken yapılsın. taraftarın duygularıyla oynadın, ümit verdin onlara. umut aşıladın.

Üst Alt