Başakşehir'den Kenan Karaman Hamlesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kenan-karaman-fortuna-dusseldorf_9etj5vgc57vr1umu8iwovvi40.jpg

Galatasaray, Kenan Karaman için istenen 2 milyon Euro bonservisi yüksek bulunca geri adım attı. Başakşehir imzaya daha da yaklaştı...

Yabancı kontenjanı dolu olan G.Saray'da gurbetçi takviyesine karar verildi ve ilk görüşme Kenan Karaman'la yapıldı.

F.Düsseldorf'la Almanya'da küme düşme üzüntüsü yaşayan Kenan'ın sözleşmesinde "2 milyon Euro'ya serbest kalır'' maddesi bulunuyor.

Sarı kırmızılı yönetim, 2 milyon Euro'luk bonservisi yüksek buldu ve görüşme medyaya yansıyınca da transferden çekildi.

Kenan için Başakşehir'in devreye girdiği ve 26 yaşındaki gurbetçi oyuncu ile anlaşmaya çok yakın olduğu öğrenildi.

Sabah

2 milyonu yüksek buluyorsan anca arda gibi lesleri alirsinz

diagnelere 13 milyon bayilirken akbaba'ya 4 verirken elleriniz titremiyordu

ne alma ne satma becerisi yok bu yönetimde.

saçma sapan adamlar icin 3 m 5 m 10 m eurolar saç, işimize yarayan ne kadar adam varsa 1m fazla vercem diye transferden vazgeç. her sene aynı beceriksizlikler

Medipol Başakşehir, Kenan Karaman'ı kadrosuna katmaya hazırlanıyor. Fortuna Düsseldorf'dan ayrılmak isteyen milli futbolcu, Medipol Başakşehir ile 4 yıllık sözleşme imzalayacak.

Alman ekibiyle bonservis bedeli konusunda anlaşma aşamasına gelindi.

Medipol Başakşehir, 26 yaşındaki futbolcuyla 4 yıllık sözleşme imzalayacak.

Geçen sezon Fortuna Düsseldorf'da 21 maça çıkan Kenan Karaman, 6 gol attı; 1 asist yaptı.

Ntvspor

milli takımda gömülüyor ama bu ligde rotasyon oyuncusu olarak katkı verir. Gerekirse kanada koy, forvet arkası koy, forvet koy.. Hücumda joker olur ve yerli. Bize isterdim yine de.

Kanat desen kanat değil, forvet desen forvet değil. Galatasaray seviyesinden uzak.

Ne hız var, ne gol atar ne adam geçme var... bu oyuncu ne iş payar?

Frovet/ Kanat Karieri : Ligte 152 lig - 31 gol

muriqi armutundan daha iyi topçu okan hayini muriqiyi topçu haline getirmişti bundan da faide alacaktır + muriki gibi yaşı küçültülmüş bir birey değil KENAN

Üst Alt