Başakşehir'in Play-Off Turundaki Rakibi Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir'in Play-Off Turundaki Rakibi Belli Oldu!

Manchester geçen sene a.ligindeydi hem merak etme Arsenal var 2.tur yaparsan yine kaliteli takımlar gelir.
Barcelonaları, madridleri getirirsin sorun değil de 6-7 tane atıp gittiklerinde ya ne de olsa sahamızda geldiler diye avunursun.
Önemli olan kalıcı basari, a.liginde 3 sene üst üste yarı final yapıp puan kasmak sonra zten büyük takım oluyorsun

O da olur ama biz (yani eski ben ve siz) madridden iki macta 10 gol yediniz ama hala akillarda juventusun alt edilisi var

cok guclu 3 takimla averaj yiyecek dahi olsan bu takimlarj getirmek de onemlidir

Banlayin su gerizekaliyi, adam acik acik söylüyor ben Galatasarayi biraktim diyor. Sizli bizli konusuyor. Defolsun gitsin kartal yuvasina o zaman.

Başakşehir AL'e kalacak yüksek ihtimal. Bu takımla orada iş yaparlar Osmanlı'nın bile grup geçtiğini düşünürsek. İyi de olur en azından ülke puanı toplarlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Umarım elenmezler (!) Şöyle bir senaryo güzel olabilir: Başakşehir gruplara kalsın. Para bölünsün. Sonra her ikisininde üzerinden silindir gibi geçsinler.

Başakşehir zorlar ama elenir bence.Qarabag,Astana ve Rijeka'dan sürpriz bekliyorum.

Seribaşılar geçince böyle oluyor.

4MnGqq.png

Üst Alt