başar barın - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

başar barın

Silk espri değildi. Ama terbiyesizce imalar geliyorsa aklınıza tabii ki kullanmam. Bu konuda özür dilerim.

Madem öyle o zaman dünden beri cümle kuramıyorsun deme bana abi! Dün gece mobildeydim.

Ben hemen hemen her zaman mobildeyim ona bakarsan sen bizim hatalarımızı düzeltiyorsun ya onu ne yapacağız. Espri olmayabilir, ben peşinen hoşlanmadığımı söyleyeyim de ön almış olayım.

Ben de hoşlanmam. Silkelenmek eylemini cümle içerisinde kullanamıyoruz toplumun iğrenç anlam yüklemeleri sayesinde. Şaka gibi bir toplumuz!
Forumda silkme modası var, sen öyle yazmazsın ama öyle anlaşılır. Ya çok önemli değil ama bu gibi esprilere tahammülüm yok nedense, sen yaptın demiyorum öyle algılanma ihtimali bile geriyor beni.

Ama o kadar alakan yok ki Türkçe'yle farkında bile değilsindir nerede hata yaptığının!

Mahir Bey, Türkçeyi gerçekten çok iyi kullanıyorsunuz tebrik ederim. Hassasiyetinizden ötürü tüm iyi niyetimle belirtmek isterim ki Türkçede özel isimden türetilen kelimelere gelen ekler kesme işaretiyle ayrılmaz.

Bu arada Başar Bey haricinde kendi fotoğrafını profil olarak kullanan yok sanırım. Tebrikler.

@Danyal Artemis GSC'deki kalite düşüşü hakkındaki yorumların ? Bir zamanlar Ozan Tokgöz ile rakı markalarının aromasını tartışırdık, karşılaştırırdık o günlerden fabrikası mabrikası beni ilgilendirmez diyen şahıslara kadar düştük. Bu konu hakkındaki dürüst yorumlarını bekliyorum, niye böyle oldu ?

mk gibi aktif içici birinin bilmemesi gerçekten şok etkisi yarattı bende suan. demek ağız tadı yokmus adamda.

Mahir Bey, Türkçeyi gerçekten çok iyi kullanıyorsunuz tebrik ederim. Hassasiyetinizden ötürü tüm iyi niyetimle belirtmek isterim ki Türkçede özel isimden türetilen kelimelere gelen ekler kesme işaretiyle ayrılmaz.

Bu arada Başar Bey haricinde kendi fotoğrafını profil olarak kullanan yok sanırım. Tebrikler.

Evet isim üretiliyorsa haklısınız. Ama aitlik eki, çoğul ekleri gibi eklerde ayrım yapılır Taha Bey.

Forumda silkme modası var, sen öyle yazmazsın ama öyle anlaşılır. Ya çok önemli değil ama bu gibi esprilere tahammülüm yok nedense, sen yaptın demiyorum öyle algılanma ihtimali bile geriyor beni.

Kesinlikle haklısın. Kenan bunu çok yapardı. Bir temiz dövdükten sonra yapmaz oldu. Neyse bu konuyu kapatalım. Sen de biraz mütevazi ol abi lütfen. Kibrini kontrol et!

Üst Alt